yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor

DemirDöküm, saha tertibini geliştirmek, tüketicilerine sunduğu satış ve hizmet tecrübesini artırmak maksadıyla başlattığı DemirDöküm Akademi ile eğitimdeki tezini sürdürüyor

DemirDöküm Akademi Eğitimleri Başlıyor


2018 yılında bölümde birinci kez kurulan Satış Akademisi ile binlerce iş ortağına onlarca farklı başlıkta eğitimler düzenleyen DemirDöküm, 2024 yılında kesimde aktüel ve gelecek trendlere taraf vermek ismine eğitim programına iki yeni başlık daha ekledi.

Müşteri memnuniyetini artırmak ve iş ortaklarının satış ve hizmet yetkinliklerini geliştirmek için 2018 yılında Sabancı EDU ile markaya özel geliştirilen eğitimlere başlayan DemirDöküm, 2024 yılı programını hazırladı. Şirket yeni eğitim döneminde çevik tahliller ve yenilikçilik başlığı altında aktüel müşteri yaklaşımları ile geleceğin teknolojisi ısı pompaları alanında satış ve pazarlama eğitimleri verecek. 

Sektörün bugünkü ve gelecek devirdeki gündemleri doğrultusunda DemirDöküm Akademi eğitimlerinin her yıl yine ele alındığını ve bu doğrultuda yeni eğitim başlıklarıyla güçlendirildiğini belirten Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, “Müşteri tecrübesi ve memnuniyetinde sektör lideri olmak için, ilk temas noktası olan mağazalarımızda yeni bir süreç tasarlıyoruz. Değişen ekonomik kaidelerde müşteri taleplerini karşılamak ve satışları neticelendirmek her zamankinden daha kıymetli hale geldi. Geniş eser yelpazemiz, esaslı tarihimiz ve satış sonrası hizmetlerdeki başarımızla fark yaratacağımız hususları birinci eğitimimizde ele alacağız” dedi.

Ufuk Atan, iklimlendirme bölümünün dönüşümünde kilit bir rol oynayacak ısı pompaları eğitimiyle ilgili şunları söyledi: “DemirDöküm olarak 10 yılı aşkın müddettir ısı pompaları üzerine çalışıyor, geliştirdiğimiz yeni eserlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Bu yıl eğitim programımıza aldığımız başlıkta ısı pompalarının çalışma prensipleri, avantajları, eser gamımızdaki öne çıkan özellikleri, satış argümanları ve tüm merak edilenler paylaşılacak. İş ortaklarımızın müşterilerimize en üstün tecrübesi sunmalarını desteklemek, farklı alanlarda yetkinliklerini artırmak, bizi amaçlarımıza bir adım daha yaklaştıracak.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ