yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Diablo 4’de özel yol arkadaşı Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor

Diablo IV’ün 3. Dönemi Season of the Construct’ta sadık müttefik Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor.

Diablo 4’de özel yol arkadaşı Seneschal Construct ile destansı bir yolculuk başlıyor


Diablo IV’ün 3. Dönemi Season of the Construct’ta sadık müttefik Seneschal Construct ile destansı bir seyahat başlıyor. Ayuzhan’ın rehberliğinde oyuncular, bozulmamış bir Seneschal Construct’ı dirilterek onu Döneme Özel Yol Arkadaşlarına dönüştürebilirler. Bu mekanik müttefik, karakteri her yerde takip eder, eşsiz yeteneklerini bağımsız olarak sunar ve kombo fırsatları yaratır. Klasik evcil hayvanların bilakis, Seneschal Construct’ın canı yoktur ve ölemez, fakat bir sendeme özelliği vardır.

 

Sezona Özel Yol Arkadaşınızı Oluşturma

Seneschal Construct iki varsayılan taarruz özelliğine sahiptir ve oyuncular bunları Cryptex’indeki taşları değiştirerek geliştirebilirler. Özelleştirme süreci iki tıp taş içerir: Seneschal’ınızın gerçekleştireceği hücum cinsini belirleyen Yönetim Taşları ve ekstra mermiler fırlatmak yahut hasar çeşidini değiştirmek üzere ekstra mekanik özellikler eklemek için İdare Taşlarını güçlendiren Ayar Taşları.

 Yönetim Taşları, rastgele bir düzeye yahut nadirliğe sahip olmayan Paragon glif çeşitleridir. Bir sefer elde edildikten sonra yeniden elde edilmeleri gerekmez ve oyuncular için belli süratte bir ilerleme sağlarlar. Buna karşın Ayar Taşlarının seviyeleri ve nadirlikleri vardır. Düzeylerle birlikte doğrusal bir gelişim gösterirler ve oyunculara yapılandırılmış bir gelişim yolu sunarlar.

 

Özelleştirme İçin Taşları Elde Etme

Mükemmel Seneschal Construct’ı oluşturmak için İdare ve Ayar Taşları edinmek gerekir ve bunları elde etmenin en uygun yolu, en az bir rastgele Düzey Ölçekli Ayar Taşı garanti eden Mahzenleri tamamlamaktır. Mahzen etapları sırasında elde edilen Wardwoven Sandıkları bonus Ayar Taşları yahut bedelli ekipmanlar kazandırabilir. Bu taşları elde etmenin bir öteki yolu da Construct’ları muvaffakiyetle yenmektir. Yenilen her Construct, Kuyumcuda taşa dönüştürülebilen makul bir Parçalanmış Taş yüzdesi sağlar.

 

Mükemmel Seneschal Construct’ınızı Yaratma

Diablo IV, Season of the Construct’ta Seneschal Construct yalnızca bir yol arkadaşı değil, tıpkı vakitte stratejik bir müttefiktir. Yeteneklerini kendi oyun biçiminize nazaran uyarlamak için İdare ve Ayar Taşlarının sağladığı özelleştirme seçeneklerini kullanın. Kehjistan’ın kadim mahzenlerinde gizli zorluklarla yüzleşirken yanınızda duracak eksiksiz bir mekanik yol arkadaşı yaratın.

23 Ocak’ta Sanctuary’ye gidin ve şeytani güçlere karşı savaşırken sadık müttefikinizi oluşturmanın keyfini çıkarın. Diablo IV: Season of the Construct 23 Ocak’tan itibaren Xbox, PlayStation, Battle.net ve Steam’de oynanabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ