yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Digiturk 25. Yılını Görkemli Bir Geceyle Kutladı

Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformu Digiturk, 25. yıl dönümünü CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da düzenlenen görkemli bir geceyle kutladı.

Digiturk 25. Yılını Görkemli Bir Geceyle Kutladı


Geceye katılan çalışanlar ve davetliler, Digiturk’ün çeyrek asırlık muvaffakiyetlerini kutlamanın yanı sıra şirketin gelecek vizyonunu da paylaştılar. Gecenin sunuculuğunu Digiturk’ün sevilen ekran yüzleri Seyhan Şaşko ve İsmail Şenol üstlendi. Buyruk Ersoy Orkestrası ise canlı performansı ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. 

Digiturk ve beIN MEDIA GROUP CEO’sunun bu özel gecede yaptığı konuşma

Digiturk ve beIN Media Group CEO’su Yousef Al-Obaidly, gecede yaptığı konuşmada, Digiturk’ün elde ettiği muvaffakiyetleri vurgulayarak şirketin önündeki fırsatlara dikkat çekti. Al-Obaidly, Türkiye’deki dijital yayıncılık kesiminde başkan pozisyonda olan Digiturk’ün muvaffakiyetinin ardındaki en büyük gücün, özverili ve ehil çalışanlar olduğunun değerine değindi. Ayrıyeten, Türkiye Futbol Federasyonu ile yapılan son muahedenin ve TOD’un ürettiği, yalnızca Digiturk’ün OTT platformunda yayınlanan özgün içeriklerin kıymetini de lisana getirdi.

“beIN MEDIA GROUP ailesine katıldığında, Digiturk’ün çok büyük bir potansiyeli olduğunu esasen biliyorduk, fakat sizlerin katkısı olmadan bunu başaramazdık. Bu nedenle Türkiye’ye, Türk halkına ve kültürüne yaptığımız yatırımlara devam ediyoruz. Digiturk olarak bu yatırımlarımız, Türkiye’nin dört bir yanındaki spor ve cümbüş dallarının gelişimine ivme kazandırıyor, mahallî yetenekleri destekliyor, spor ve yaratıcı medya dalına finansman sağlayarak ülke genelinde tüm paydaşlarımız için olumlu bir tesir yaratmayı amaçlıyor.

Türkiye’de hayata geçirdiğimiz orjinal içerikler de bizim için çok bedelli. TOD Originals’a yaptığımız yatırımlar yalnızca cümbüş alanı ile hudutlu kalmayacak, başka tüm alanlarda da orjinal içerikler üretmeye devam edeceğiz. Bunun yanı sıra, hepimiz çok düzgün biliyoruz ki canlı spor, işimizin temelini oluşturuyor. Türkiye Futbol Federasyonu ile olan kontratımızın 2027’ye kadar uzatılmış olmasından ötürü gurur duyuyoruz, bu da bizi Türkiye Harika Lig’in 23 dönem boyunca en uzun mühlet yayın yapan kuruluşu yapıyor. Digiturk ve beIN MEDIA GROUP için gelecek 25 yıl boyunca önümüzde inanılmaz muvaffakiyetler ve kilometre taşları var.”

Digiturk’ün uzun soluklu muvaffakiyetinde değerli rol oynayan 15, 20 ve 25 yılını dolduran çalışanlara plaketler ve özel ikramlar sunularak, tüm özverili çalışmaları, sadakatleri ve sağladıkları pahalı katkıları bir sefer daha onurlandırıldı. 

Bu özel kutlama gecesi, Digiturk’ün kesimdeki öncü pozisyonunu pekiştirirken çalışanlarına da unutulmaz bir tecrübe sundu. Digiturk, bu kutlama ile dijital yayıncılık bölümündeki önder pozisyonunu da bir sefer daha vurgulamış oldu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim