yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Dünya bu çağda soykırımları canlı canlı izliyor

Lider Büyükakın, sivil toplum kuruluşlarıyla olan buluşmasında soykırımların ve katliamların yaşandığı bir dünyanın daha adil yönetilmesi gerektiğini söyledi

Dünya bu çağda soykırımları canlı canlı izliyor


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, sivil toplum kuruluşlarıyla olan buluşmalarına devam ediyor. “Her işimizi tüm pencereleriyle değerlendiriyoruz” diyerek konuklarıyla buluşan Lider Büyükakın, soykırımların ve katliamların yaşandığı bir dünyanın daha adil yönetilmesi gereğini vurgulayarak, “Batı’nın Orta Çağ karanlığına döndüğü bu vakit diliminde ülkemiz ve kentimiz için çalışmaya, dünyaya yine huzur ve barış dolu günlerin gelmesi için bilhassa gençlerle yakından ilgilenmeye devam edeceğiz. Zira biz gençlerimize güveniyoruz ve gelecek onlarla daha hoş olacak. Dünya, bu çağda soykırımları canlı canlı izliyor. Dünyanın nereye gittiğini çok âlâ biliyoruz. Bu adaletsiz dünya nizamını elbette gençlerimiz düzeltecek” dedi.

 

“ATILACAK ADIMLAR İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENDİ”

İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Vedat Doğusel, Meclis Lideri İbrahim Aracı ve idaresini ağırlayan Lider Büyükakın, ziyaret vesilesiyle denizcilik bölümünün gelişmesi ve kentimize katkılarının artması için birlikte nasıl daha fazla çalışabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulundu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı birliktelikte, atılacak adımlar için de bir yol haritası belirlendi. Kamu-Sen Kocaeli Vilayet Temsilcisi Cihat Çoban ve idare şurasını da ağırlayan Lider Büyükakın, “Kamu-Sen’e sendika üyelerimiz ve sendikal çalışmalar hakkında bedelli fikir paylaşımları için ayrıyeten teşekkür ederim. Verimli bir görüşme gerçekleştirdik” vurgusu yaptı.

 

“EMEĞİN KARŞILIĞINI VERMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Hak-İş Hizmet İş Kocaeli Şube Başkanı Muharrem Subaşı ve değerli üyelerini de makamında konuk eden Lider Büyükakın, “Hak, hukuk ve adalet gözeterek Büyükşehir Belediyemizi yönetmeye devam edeceğiz. Alın teri kurumadan emeğin karşılığını vermeyi sürdüreceğiz” dedi. Memur-Sen Kocaeli Vilayet Lideri Şahin Yaşlık ve yönetim kurulu üyelerini de ağırlayan Lider Büyükakın, karşılıklı istişare ve fikir alışverişinin yanı sıra gelecekteki iş birliklerini konuştuğu konuklarına “Kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerini muhafazadaki değerli rolünüzü takdir ediyorum. Bundan sonraki süreçte de sizlerle yakın iş birliği içinde olmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği Lideri Yücel Alpay Demir ve beraberindeki heyeti de konuk eden Lider Büyükakın, ulusal ve milletlerarası gündeme dair değerlendirmelerle birlikte görüş alışverişinde de bulundu. Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ve Kooperatif Liderlerini ağırlayan Lider Büyükakın, “Sektöre katkılarından ötürü tüm ulaşım alanındaki esnaflarımıza teşekkür ediyorum” biçiminde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim