yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Edremit Belediyesi’nin 2025-2029 Stratejik Planı hazırlanıyor

Edremit Belediyesi, ileriye dönük hizmet sunumunu güçlendirmek ve kente kıymet katmak hedefiyle 2025-2029 Stratejik Planını belirlemek üzere toplandı.

Edremit Belediyesi’nin 2025-2029 Stratejik Planı hazırlanıyor


Lider Yardımcısı Cavit Cebeci başkanlığında, meclis üyeleri, daire müdürleri ve ilgili işçinin iştirakiyle düzenlenen Stratejik Plan Toplantısı’nda değerli kararlar alındı.

Edremit Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda kentin geleceğini şekillendirecek projeler, çalışma prensipleri ve amaçlar tartışıldı. Yapılan fikir alışverişleri sonucunda, Edremit’in toplumsal ve fizikî altyapısını güçlendirmeyi hedefleyen kapsamlı bir stratejinin belirlenmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Yardımcısı Cavit Cebeci, “Başkanımız Mehmet Ertaş öncülüğünde Edremit için daima daha uygununu yapma uğraşıyla hareket ediyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılayacak, şeffaf, iştirakçi ve üreten bir belediyecilik anlayışıyla hareket ediyoruz. Bu stratejik plan, kentimizi örnek bir belediyecilik anlayışıyla buluşturacak adımları içermektedir” dedi.

Edremit Belediyesi’nin yeni stratejik planı, kentin estetik kıymetlerini müdafaa, çevresel sürdürülebilirliği destekleme, kültürel ve toplumsal hayatı güçlendirme üzere kıymetli maksatlara odaklanarak, kapsayıcı bir yaklaşımla hazırlanacağı söz edildi. “Edremit Çalışıyor” vizyonuyla yola çıkan belediye, vatandaşların ömür kalitesini artırmayı ve kent genelinde istikrarlı bir gelişim sağlamayı amaçlıyor.

Bu stratejik planla birlikte, Edremit’in geleceğe itimatla bakacağı ve sürdürülebilir bir büyüme yolunda ilerleyeceği vurgulandı. Kentin her alanında iyileştirmeler sağlayarak, bölge halkının hayat standartlarını yükseltmek için kararlılıkla çalışılacağı belirtildi.

Edremit Belediyesi’nin 2025-2029 Stratejik Planı’nın hazırlıklarının tamamlanmasından sonra önümüzde ki günlerde kamuoyu ile paylaşılacağı bildirildi..

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ