yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Efes Selçuk Belediyesi ilçedeki tüm umumi WC işletmelerinde köklü bir çalışma başlattı

Vatandaşların şikâyet ve tekliflerini dikkate alarak sıkı bir kontrol başlatan Efes Selçuk Belediyesi, genel yerlerin muhtaçlık duyduğu tadilat, boya ve bakım çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

Efes Selçuk Belediyesi ilçedeki tüm umumi WC işletmelerinde köklü bir çalışma başlattı


Bu kapsamlı çalışma ile ilçedeki WC işletmeleri, hem estetik açıdan daha çağdaş bir görünüme kavuşacak hem de kullanıcıların daha konforlu ve hijyenik bir ortamda hizmet almasını sağlanacak. Efes Selçuk Belediyesi’nin bu adımı, lokal idare olarak vatandaşların ömür kalitesini artırmaya olan hassasiyetini ve hassaslığını yansıtıyor.

İlk olarak Şahabettin Dede Caddesi üzerindeki WC İşletmeciliğinde başlatılan tadilat ve bakım çalışmaları tamamlandı. Daha sonra Amfi Tiyatro altındaki WC’lerdeki bakım ve tamir çalışmalarına başlayan Efes Selçuk Belediyesi, buradaki çalışmanın tamamlanmasından sonra Belediye Hizmet Binası yanındaki WC’nin bakım ve tamirat çalışmasına başlayacak.

Belediye tarafından Pamucak’taki genel tuvaletlerin de bakım ve tamir çalışmaları yapılacak. Bu çalışmaların yakın vakitte tamamlanması bekleniliyor.

Temizlik ve hijyenin insan sıhhati açısından büyük kıymet taşıdığına dikkat çeken Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, bu kapsamda vatandaşların sıklıkla kullandığı genel WC işletmelerinde sıkı bir kontrol başlattıklarını kaydetti. WC İşletmelerinde tadilat, boya ve bakım çalışmalarının devam ettiğini belirten Lider Filiz Ceritoğlu Sengel; “Önceliğimiz her vakit insan sıhhatidir.

Vatandaşlarımızın sağlıklı ortamlarda hizmet almasını önemsiyoruz. Bu nedenle belediye olarak tüm genel WC’lerde bakım ve tamirat çalışmalarımız devam ediyor. İşletme sahiplerinin de bu bahiste daha hassas olmalarını, işletme alanlarının bakımını daha titizlikle yerine getirmelerini istiyoruz. Zira bu mevzudaki kontrol çalışmalarımız makul aralıklarla daha sık yapılacaktır” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ