yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Efes Selçuk’un Engelsiz Yetenekleri İzmir’de Beğeni Topladı

Efes Selçuk Belediyesi Manisiz Ömür Merkezi, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından10- 16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle İzmir Kültürpark’ta düzenlenen etkinliklerde yer aldı.

Efes Selçuk’un Engelsiz Yetenekleri İzmir’de Beğeni Topladı


Ritim gösterisi ve punch çalışması ile aktifliğe katılan Manisiz Hayat Merkezi’nin manisiz bireyleri sahne ve el maharetleri performanslarıyla büyük beğeni topladı.

Engelsiz Hayat Merkezi’nde düzenlenen ritim terapi kursuna gelen kursiyerlerin gerçekleştirdiği ritim show, Yıldıray Çirek’in sergilediği darbuka show ve İbrahim Ünsal’ın bağlaması eşliğinde His Aktaş’ın türkü dinletisi büyük beğeni topladı.

Ritim ve el marifetlerine yönelik çalışmalarla Efes Selçuk’ta yaşayan manisiz bireylerin ömür kalitesini yükseltmeyi, toplumsal hayata daha fazla katılmalarını emel edinen Efes Selçuk Belediyesi Manisiz Ömür Merkezi’nde son iki aydır yapılan punch çalışmaları Kültürpark’ta sergilendi.

Punch ismi verilen özel bir iğneyle kasnak üzerine yapılan çalışma manisiz bireylerin el, göz uyumundan, görsel hafızalarının gelişimine katkı sunuyor. Yaklaşık 2 aydır punch çalışması yapan manisiz bireylerin Kültürpark’ta sergilenen çalışmaları ağır ilgi gördü.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ