yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği’nin Yeni Başkanı Ali Kemal Deveciler Oldu

Ege ve Marmara Bölgesinde 74 belediyenin üye olduğu Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği, Ege-Marmara Bölgelerinin ekolojik istikrarını, biyolojik çeşitliliğini gözetip, çevreyi koruyan, bölgedeki tüm canlıların sağlıklı hayat hakkını savunan, kaliteli, verimli ve emniyetli hizmet üretmeyi temel alan, mahallî idare anlayışını sürdürülebilir kılmak vizyonuyla çalışmalarına devam ediyor.

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği’nin Yeni Başkanı Ali Kemal Deveciler Oldu


Yeni periyot için seçimler tamamlanarak Başkanı ve yeni yönetim takımı muhakkak oldu.

Burhaniye’de, Türkiye’de örnek başarılı belediyecilik ile takdir kazanan ve Burhaniye Belediye Başkanlığında da ikinci periyodunu yürüten Ali Kemal Deveciler,

Ege Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Lideri seçildi.

Balıkesir Milletvekilliğinden Belediye Başkanlığına bugüne kadar üstlendiği tüm misyonları muvaffakiyetle yerine getiren Lider Deveciler, çevreci belediyecilik için birlikte hareket eden Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği’nin Lideri oldu. Divan Üyeleri, Meclis Lider Vekili, Encümen Üyeleri, Komisyonların Üyelerinin seçimleri akabinde gündem hususları görüşülerek toplantı sona erdi.

Yapılan seçimlerde; Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş 1.Başkanvekili ve Alaşehir Belediye Meclis Üyesi Coşkun Tanış 2. Meclis Lider Vekili seçilirken, Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Alaşehir Belediye Lideri Ahmet Öküzcüoğlu, Didim Belediye Başkanı Hatica Gençay, Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz, Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Bozkurt Belediye Lideri Birsen Çelik, Çanakkale Belediye Lider Yardımcısı Fatma Kaynaş Birlik Encümen Üyeliğine seçildi.

Birlik Başkanlığına seçilmekten onur duyduğunu belirten Lider Deveciler, “Birlik Üyesi tüm arkadaşlarıma beni bu misyona layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Birliğimizin vizyon ve misyonuna nazaran birlikte çok hoş işlere imza atacağımıza inanıyorum, bölgemiz için iyi uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ