yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Ekrem İmamoğlu, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu

Kartoğlu’na, “İş birliği içerisinde, dayanışma ve paylaşım içerisinde bir periyot olmasını diliyoruz” temennilerini ileten İmamoğlu, “İBB tarihinde birinci defa, ilçelerden topladığımız bilgilerle, 5 yıllık stratejik planı hazırlamış olacağız.

Ekrem İmamoğlu, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyaretinde bulundu


Bu manada sizin bize anlatacaklarınız, yapacağınız sunum pahalı. Diliyor ve istiyoruz ki, İstanbul’umuzun her anını, her ilçesinde bağlantı içerisinde geçirelim” sözlerini kullandı.

BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, ikinci kere birebir vazifeye seçilen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu makamında tebrik etti. Kartoğlu ve çalışma arkadaşlarına muvaffakiyetler dileyen İmamoğlu, “Allah utandırmasın. Sonuçta seçim bitti, yeni bir 5 yıl başladı. Bu 5 yılın her ilçenin lehine, en hoş işlerde geçmesi temennimiz. Esasen o denli olduğunda, İstanbul’un 5 yılı da daima birlikte daha güzel geçmiş olacak. Bu kapsamda Başakşehir, hem bölge itibariyle hem mevcut pozisyonu açısından da İstanbul’umuzun kıymetli ilçelerinden bir tanesi. Her ne kadar baktığımızda, son 30 yılın bir ilçesi olsa da geçmiş gelenekleri de var, bugüne dair beklentileri de yüksek. Bu kapsamda iş birliği içerisinde, dayanışma ve paylaşım içerisinde bir devir olmasını diliyoruz” dedi.  

“SİZİN BİZE ANLATACAKLARINIZ DEĞERLİ”

“Tahmin ediyorum, 36. ilçesiniz gezdiğim şu ana kadar” diyen İmamoğlu, “Her ilçeyle bu manada temaslarımız oldu. 2-2,5 saat, 3 saat. Her birinden çok hoş, çok bedelli teklifler aldık. Bu hafta bitiriyoruz. İnşallah İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarihinde birinci defa, ilçelerden topladığımız bilgilerle, 5 yıllık stratejik planı hazırlamış olacağız. Bu manada sizin bize anlatacaklarınız, yapacağınız sunum pahalı. Diliyor ve istiyoruz ki, İstanbul’umuzun her anını, her ilçesinde irtibat içerisinde geçirelim. Devrinizde muvaffakiyetler dilerim. İstanbul’umuza ve Başakşehir’imize güzel hizmetlerimizin olmasını temenni ediyorum. Bugünkü toplantımızın da en verimli formuyla geçmesi dileğimizdir. Muvaffakiyetler diliyorum” sözlerini kullandı.

KARTOĞLU: “YENİ DEVRİNİZDE DE BAŞAKŞEHİR’E HİZMETLERİNİZİ BEKLİYORUZ”

Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu da İmamoğlu ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti, “Sayın Lider, sizler ve takımınız beğenilen geldiniz ilçemize. Yeni periyot, sizlere de takımınıza de güzel olsun. Düzgün hizmetler nasip olsun. İnşallah ülkemiz için de kurumlarımız için de hoş hizmetler nasip olsun. Yeni devrinizde de İstanbul’a, Başakşehir’e hizmetlerinizi bekliyoruz. Başakşehir’imizi ziyaret etmenizden ötürü da teşekkür ediyoruz” kelamlarıyla lisana getirdi.

Konuşmaların akabinde İmamoğlu ve Kartoğlu, kurum kurmaylarının karşılıklı iştirakiyle, Başakşehir’in problemlerine ve tahlil yollarına dönük, ortak masa toplantısı gerçekleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim