yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

eLogo’dan SAP’nin DRC ürününe e-Dönüşüm entegrasyonu

eLogo, SAP uyumlu e-Dönüşüm paketlerine bir yenisini daha ekledi. SAP’nin Document and Reporting Compliance (DRC) eser entegrasyonuyla birlikte eLogo, yerelin yanı sıra küresel müşteri segmentinde de büyümesini sürdürecek.

eLogo’dan SAP’nin DRC ürününe e-Dönüşüm entegrasyonu


eLogo, SAP ekosistemine yönelik sunduğu e-Dönüşüm projelerine bir yenisini daha ekledi. eLogo ve SAP’nin küresel teknik takımı ile birlikte gerçekleştirilen DRC entegrasyonu ile eser en yeni mevzuatlara uyumlu çalışıyor. DRC eseri lisansına sahip müşteriler, eLogo hesaplarını aktive ederek e-Belgelerini mevzuata uygun, süratli ve sıkıntısız bir formda Gelir Yönetimi Başkanlığı’na iletebiliyor. Böylelikle tek bir ekrandan tüm süreçler yönetilebiliyor, muhasebesel akışlar başarılı bir formda tamamlanabiliyor.

Özellikle birden fazla ülkede faaliyet gösteren küresel müşteriler, tüm lokasyonlarında birebir eseri kullanarak e-Belgelerini oluşturabiliyor. Yasal raporlamalarını global olarak yönetirken, uyumluluklarını optimize edip verimliliklerini artırıyor.

“Etki alanımızı genişletiyoruz”

Ürün yelpazelerini ve tesir alanlarını genişletmeye devam ettiklerini söyleyen eLogo Genel Müdürü Başak Kural, “eLogo olarak 200’den fazla yazılımla entegrasyonumuz bulunuyor. Böylelikle her ölçekten müşterilerimizin farklı gereksinimlerine yanıt veriyoruz. Geliştirdiğimiz entegrasyon sayesinde SAP ekosistemindeki kullanıcılara daha verimli ve gelişmiş bir tecrübe sunuyoruz. DRC lisansına sahip kullanıcılar, ürün içerisinden e-Dönüşüm hizmetlerimizden basitçe yararlanabiliyor. Globalde ağır olarak kullanılan DRC eseriyle entegrasyonu sağlayarak, yereldeki müşterilerimizin yanı sıra küresel çapta faaliyet gösteren müşteri segmentinde de büyümemizi sürdüreceğiz” tabirlerini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim