yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Emitt 2024’e İznik damga vuracak

İznik Belediyesi her yıl olduğu üzere bu yılda 27.’sı gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e katılacak. İznik tüm bedelleriyle EMİTT 2024’e damga vuracak.

Emitt 2024’e İznik damga vuracak


İznik Belediyesi her yıl olduğu üzere bu yılda 27.’sı gerçekleştirilecek Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e katılacak. İznik tüm kıymetleriyle EMİTT 2024’e damga vuracak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan EMITT, 6-9 Şubat 2024 tarihleri ortasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 27. defa ağırlamak için hazırlıklarını tüm süratiyle sürdürüyor.

İZNİK EMİTT’TE TEKRAR FARK YARATACAK

Marmara Bölgesi’nin en büyük gölüne sahip, eşsiz tabiatı, binlerce yıllık tarihi ile dünyada öteki bir örneği olmayan İznik EMİTT 2024 de bu bedelleriyle fark yaratmaya hazırlanıyor. Bahisle ilgili açıklama yapan İznik Belediye Lideri Kağan Mehmet Usta “İznik dünya da eşine az rastlanan bir açık hava müzesi. Cittaslow unvanı, Unesco Dünya Mirası Adayı, tabiatı, tarihi, gölü, zerzevat ve meyve çeşitliliği ile ülkemizin fark yaratan bir ilçesi. Bizlerde bu pahanın şuurunda ve sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sebeple vazifeye geldiğimiz birinci yılda hazırlıklarımızı yaparak 2020 yılında EMİTT’e katılmıştık. Burada yaptığımız iş birliklerinin yararını ilçemiz büyük ölçüde gördü. Artık sıra EMİTT 2024’te.Bizlerde bu yıl ilçemizi tüm bedelleriyle bölümün tüm temsilcileriyle buluşturmak için EMİTT 2024’te yerimizi alıyoruz. EMITT, ülke tanıtımına, turizm kesiminin gelişmesine ve ivme kazanmasına yarar sağlarken ülkemizde tatil anlayışının belirlenmesinde de aktif rol oynuyor. Hem iştirakçiler hem de tüketiciler için sektörel bir okul niteliği taşıyan EMITT bu sene de tüm iştirakçiler için paha yaratacak, birbirinden yararlı içerik ve iş birlikleri ile dala öncülük edecek. Ben bu vesile ile tüm iştirakçileri 6-9 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek fuarda Salon 8- 8471’de yer alacak İznik Belediyesi standına davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ