yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Enerjisa Üretim, Rüzgar Günü Zirvesi ile yenilenebilir enerjinin geleceğimizdeki önemine dikkat çekiyor

Enerjisa Üretim, Harvard Business Review Türkiye ile gerçekleştireceği Rüzgar Günü Doruğu ile yenilenebilir gücün geleceğimizdeki değerine dikkat çekiyor

Enerjisa Üretim, Rüzgar Günü Zirvesi ile yenilenebilir enerjinin geleceğimizdeki önemine dikkat çekiyor


Enerjisa Üretim, güç dalının sürdürülebilir geleceği hakkında gençler ortasında farkındalık yaratmak, kesimin iklim kriziyle uğraşındaki kıymetli rolüne dikkat çekmek ve istihdam fırsatlarını konuşmak emeliyle 7 Mayıs’ta Rüzgar Günü Zirvesi’ni düzenliyor. Tepe “Enerjimiz Rüzgarla, Geleceğimiz Seninle” temasıyla ve Harvard Business Review Türkiye’nin stratejik paydaşlığıyla online ve ilgili tüm herkese açık olarak gerçekleştirilecek. 

 

Türkiye’nin önder özel dal güç üretim şirketi Enerjisa Üretim, 2022 yılından bu yana her yıl Dünya Rüzgar Günü nedeniyle hayata geçirdiği Rüzgar Günü Zirvesi’ni bu yıl ikinci sefer Harvard Business Review Türkiye stratejik iştiraki ile düzenliyor. Rüzgar gücünün sürdürülebilirlik açısından taşıdığı değeri vurgulamayı hedefleyen Rüzgar Günü Doruğu, dalın önde gelen isimlerini bir ortaya getirecek. Tepeye, tabiat sevgisini satırlarına taşıyan muharrir Sunay Akın da katılacak.

Gençlere ve öğrencilere odaklanan tepede rüzgar gücünün geleceğimizdeki rolü çeşitli bakış açılarıyla ele alınacak, ayrıyeten, güç teknolojilerindeki son gelişmeler masaya yatırılacak. Aktiflik boyunca, rüzgar gücünün kullanımındaki zorluklar ve sağladığı fırsatlar ayrıntılı bir halde tartışılacak. Bu süreçte, gençlerin bu alandaki potansiyellerine dikkat çekilecek ve kesimin önde gelen isimleri, gençlerin sorularını cevaplayarak onlara ilham verecek.

“Enerjimiz Rüzgarla, Geleceğimiz Seninle” temasıyla yapılacak etkinlik rüzgar gücünün gücünü ve gelecekteki potansiyelini keşfetmek isteyen herkes için 7 Mayıs Salı günü 10.00’da online ve fiyatsız olarak sunulacak. Ayrıyeten aktiflik boyunca surpriz ikramlar de armağan edilecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ