yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Erkeklerde Yeni Moda “Gıdı” Operasyonu! Gıdılı Erkek Out!

Gıdı estetiği alanında yaşanan yenilikler, erkekler ortasında da büyük ilgi görüyor.

Erkeklerde Yeni Moda “Gıdı” Operasyonu! Gıdılı Erkek Out!


Türk Plastik Rekonstüriktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesi, Estetik Plastik Cerrah Op. Dr. Ebru Şen’in açıklamalarına nazaran, geliştirilen yeni formüller sayesinde gıdı liposuction operasyonları artık daha konforlu ve inançlı bir biçimde gerçekleştiriliyor. Bu operasyonlar, bayanlar kadar erkek hastalar tarafından da tercih edilerek, estetik cerrahiye olan ilgiyi artırıyor. Op. Dr. Şen, yeni teknikler ve düzgünleştirilmiş prosedürler sayesinde hastaların daha kısa müddette toparlanabileceğini ve operasyon sonrası memnuniyet oranlarının arttığını belirtti.

“Yeni sistemlerle, gıdı liposuction operasyonları artık çok daha konforlu,” diyen Op. Dr. Şen, “Hastalarımız, operasyon sonrası daha süratli bir düzgünleşme süreci yaşayacak ve sonuçlardan son derece şad kalacaklar” dedi.

GIDI ESTETİĞİNDE LAZER İLE ANINDA SONUÇ

Gıdı bölgesindeki yağların alınması süreci, çoklukla lokal anestezi altında gerçekleştiriliyor ve hastalar birebir gün içinde taburcu edilebiliyor.Tügiad Üyesi Op. Dr. Şen, “Operasyon sonrası hafif şişlik ve morluklar olağandır ve çoklukla birkaç gün içinde azalır. Düzgünleşme süreci bireyden bireye değişiklik gösterse de, birden fazla hasta birkaç gün içinde günlük hayatlarına dönebiliyor,” halinde konuştu.

Op. Dr. Şen, gıdı liposuction’ın yağ hücrelerini kalıcı olarak çıkardığını ve sağlıklı bir ömür şekli ile desteklendiğinde, elde edilen sonuçların uzun vadeli olabileceğini vurguluyor. Erkek hastaların estetik beklentileri ve gereksinimlerine nazaran kullanılan teknikler, gıdı estetiğini kolaylaştırıyor ve bu sayede daha tanınan hale getiriyor ve estetik cerrahinin sunduğu tahliller ortasında değerli bir yer ediniyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ