yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Esnafın kapısı hep açık kalsın diye Şekerbank’tan TESK iş birliği

Şekerbank, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) ile “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafa özel avantajlar içeren yeni bir iş birliği gerçekleştirdi.

Esnafın kapısı hep açık kalsın diye Şekerbank’tan TESK iş birliği


Şekerbank, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) ile “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafa özel avantajlar içeren yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. TESK ve Şekerbank arasında imzalanan iş birliği çerçevesinde avantajlı faiz oranları, 36 aya varan vade ve 3 ay anapara ödemesiz periyot fırsatıyla esnafın finansal gereksinimlerine uygun şartlarla tahlil sunuluyor.

Şekerbank, esnafın kapısı daima açık kalsın diye oluşturduğu “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) ile daha evvel gerçekleştirmiş olduğu iş birliğini esnafa özel avantajlarla yine hayata geçirdi. İş birliği protokolü Şekerbank Ferdî, İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu ile TESK Genel Lideri Bendevi Palandöken ortasında TESK Genel Merkezi’nde düzenlenen bir merasimle imzalandı. Banka, iş birliği ile birbirinden avantajlı eser ve hizmetlerini tüm Türkiye’deki konfederasyon üyesi esnafın hizmetine sunacak.  

Şekerbank, protokol kapsamında TESK üyesi esnaf müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar olan nakit gereksinimini 36 aya varan vade, 3 ay anapara ödemesiz periyot seçeneği ve avantajlı faiz oranları ile karşılayacak. Banka iş birliği ile eş vakitli olarak esnaf müşterilerinin işinin başından ayrılmadan bankanın taşınabilir uygulaması Şeker Taşınabilir üzerinden çarçabuk kredi başvurusu yapabilmesine de imkan sağlayacak. Ayrıyeten kampanya çerçevesinde esnafa EFT, havale ve FAST süreçleri fiyatsız sunulurken, uzaktan dijital olarak müşteri olan yeni esnaf müşteriler 12 ay POS aidat bedelinden de muaf tutulacak. 

 

Tuğbay Kumoğlu: “Esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Şekerbank Ferdî, İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu şunları söyledi: “Geniş meslek kümelerini kapsayan yaklaşık 2,5 milyonu aşkın üyesi bulunan Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin esnafımız için verimli sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Müşterilerini anlayan ve her şartta müşterilerinin yanında yer alan bir banka olarak, esnafımızın hayatını kolaylaştırmak için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” 

 

Palandöken: “Bu takviye paketinin ilerleyen vakit içerisinde daha da artırılarak esnafımızın işlerini büyütmesine katkı sağlamasını umuyoruz”

İş birliği protokolü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TESK Genel Lideri Bendevi Palandöken ise: “Konfederasyonumuz Türkiye’nin en güçlü sivil toplum örgütlerinden biridir. Esnaf ve sanatkarlara verilecek her bedel bizim için kıymetli. TESK olarak esnaf ve sanatkarlarımıza yarar ile birlikte ek avantajlar sağlayan iş birliklerinin her vakit destekçisiyiz. Esnaf ve sanatkarları desteklemek iktisada değerli bir katma kıymet sağlayacaktır. Bu kapsamda, Şekerbank ile gerçekleştirdiğimiz ve esnaflarımıza özel avantajlar sunan bu iş birliğinin esnafımız için kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Bu dayanak paketinin ilerleyen vakit içerisinde daha da artırılarak esnafımızın işlerini büyütmesine katkı sağlamasını umuyor, iş birliğimizin esnafımıza ve ülkemize güzel olmasını diliyorum. Şekerbank yöneticilerine ve çalışanlarına takviyeleri için teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ