Filenin Sultanları, Güney Kore’yi 3-0 Mağlup Etti
Dünya 1 numarası, son VNL şampiyonu A Ulusal Bayan Voleybol Kadromuz, Milletler Ligi’ndeki yedinci maçında Güney Kore’yi 3-0 mağlup ederek büyük bir muvaffakiyete imza attı.
Dünya 1 numarası, son VNL şampiyonu A Ulusal Bayan Voleybol Grubumuz, Milletler Ligi’ndeki yedinci maçında Güney Kore’yi 3-0 mağlup ederek büyük bir muvaffakiyete imza attı.
Milletler Ligi’nde beşinci galibiyetini alan Filenin Sultanları, Arlington’ın mesken sahipliği yaptığı Milletler Ligi’nin ikinci haftasında son maçında yarın (2 Haziran) TSİ 23.00’te mesken sahibi ABD ile karşılaşacak. Karşılaşma, TRT Spor’dan canlı yayınlanacak.
GÜNEY KORE-TÜRKİYE: 0-3
SALON: College Park Center, Arlington
HAKEMLER: Fabián Denis Mozzo Carbajal (Uruguay), Wim Cambre (Belçika)
GÜNEY KORE: Dahyeon, Dain, Jiyun J., Hoyoung, Jeongah, Sohwi, Dahye (L) (Jiwon, Seungju, Jiyun M.)
TÜRKİYE: Elif, Derya, Aslı, Vargas, Tuğba, Beyza, Simge (L) (Ayça, İlkin)
SETLER: 20-25, 15-25, 20-25
MÜHLET: 66 dakika
İstatistikler için tıklayınız.
Puan durumu için tıklayınız.