yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Filenin Sultanları’na Destek: “Yıldızlar Oyunu Değiştirir.”

Türkiye Voleybol Ulusal Ekipler Ana Sponsoru Mercedes-Benz, FIVB Milletler Ligi’nde uğraş eden A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi oyuncularından Cansu Özbay, Melissa Vargas ve Simge Aköz’ün yer aldığı “Yıldızlar Oyunu Değiştirir.” sloganı ile yeni reklam sinemasını yayınladı.

Filenin Sultanları’na Destek: “Yıldızlar Oyunu Değiştirir.”


Türkiye Voleybol Ulusal Ekipler Ana Sponsoru Mercedes-Benz, FIVB Milletler Ligi’nde gayret eden A Ulusal Bayan Voleybol Ekibi oyuncularından Cansu Özbay, Melissa Vargas ve Simge Aköz’ün yer aldığı “Yıldızlar Oyunu Değiştirir.” sloganı ile yeni reklam sinemasını yayınladı. 

28 yıldır sporu ve sporcuyu pek çok alanda destekleyen ve bu takviyesini 2022 yılında Voleybol Ulusal Gruplar Ana Sponsorluğu ile güçlendiren Mercedes-Benz, ülkemizi milletlerarası arenada muvaffakiyetle temsil eden A Ulusal Bayan Voleybol Kadrosu için hazırlanan reklam sinemasını yayınladı. Mercedes-Benz’in “Yıldızlar Oyunu Değiştirir.’’ sloganıyla hayata geçirdiği birinci reklam sineması, her atletin birer yıldız olduğuna dikkat çekiyor. Gökyüzünde yıldızlarla çevrili bir ortamda geçen sinemada yıldızları temsil eden toplar, oyuncuların estetik vuruşlarıyla parlayarak karanlık bir atmosferi aydınlığa kavuşturuyor. 

“İşte dünyanın her yerinden görülen Türkiye takımyıldızı… Hepsi başka farklı bizim ekibin yıldızı.” bildirisi ile yayınlanan sinema, kadronun elde edeceği büyük başarılarla Türkiye’yi gururlandırmaya ve gelecek jenerasyonlara ilham vermeye devam edeceğini vurguluyor. Mercedes-Benz’in Filenin Sultanları’na dorukta muvaffakiyetler dilediği reklam sineması, ulusal grup dönemi boyunca izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim