yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

GAZİDEK’te yeni dönem kayıtları başladı

Gaziemir Belediyesi’nin öğrencilere fiyatsız eğitim hizmeti verdiği Gaziemir Belediyesi Takviye Eğitim Kursu’nun yeni devir kayıtları başladı. Öğrenciler, 15 Temmuz’a kadar kayıt yaptırabilecek.  

GAZİDEK’te yeni dönem kayıtları başladı


Gaziemir Belediyesi’nin öğrencilere fiyatsız eğitim hizmeti verdiği Gaziemir Belediyesi Dayanak Eğitim Kursu’nun yeni periyot kayıtları başladı. Öğrenciler, 15 Temmuz’a kadar kayıt yaptırabilecek.  

Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak maksadıyla hizmet veren Gaziemir Belediyesi Dayanak Eğitim Kursu’nda yeni periyot kayıtları başladı. Belediyenin, lise ve üniversite giriş imtihanına hazırlanan öğrencilere fiyatsız eğitim verdiği kursun, 2024-2025 eğitim periyodu kayıtları 15 Temmuz’a kadar sürecek. GAZİDEK’teki kurslara 5, 6, 7, 8 ve12. sınıf öğrencileri kayıt yapabilecek. Kayıt yaptırmak isteyenler ikametgâh, bir fotoğraf, kimlik fotokopisi ve öğrenci dokümanı üzere evrakları tamamladıktan sonra GAZİDEK’in Ana Kurs Merkezi’ni, Sarnıç Kurs Merkezi’ni ve Aktepe Kurs Merkezi’ni ziyaret ederek kayıt süreçlerini yapabilecek.

LGS ve YKS imtihanlarına hazırlanan öğrencileri GAZİDEK’teki eğitimlere katılmaya davet eden Belediye Başkanı Ünal Işık, “Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz, yurttaşlarımızın ekonomik zorluk çekmelerine neden oluyor. Eğitim masrafları de ailelerin bütçesini zorlayan kalemlerin başında geliyor. Biz de belediye olarak öğrencilerimize eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve ailelere takviye olmak için Gaziemir Belediyesi Dayanak Eğitim Kursu’nda fiyatsız eğitim veriyoruz. GAZİDEK’te yeni eğitim periyodu kayıtları, 15 Temmuz’a kadar devam edecek. Kayıt süreçlerinizi yapmak için geç kalmayın” diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim