yandex
ankara seo
ankara web tasarım
23.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Geleceğin Liderlerine Kariyer Fırsatı: Management Trainee

Türkiye’nin önde gelen dokuma üreticilerinden biri olan Hefa Group, üniversiteli öğrencilere yönelik sunduğu staj programını duyurdu.

Geleceğin Liderlerine Kariyer Fırsatı: Management Trainee


41 yıllık dokuma ve yapay deri mazisine sahip; geçmişten bugüne ihracatını 80’den fazla ülkeye ulaştırarak daldaki pozisyonunu sağlamlaştıran Hefa Group; geleceğin başkanları ortasında yer alacak genç mühendis adaylarını keşfetmek ve onların mesleklerine güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlamak emeliyle “Management Trainee” programını hayata geçirdi.

Üniversitelerin sanayi, makine ve dokumacılık mühendisliği kısımlarında 3. yahut 4. sınıfta tahsil gören öğrencilerine yönelik olan program; maddi dayanak, yol ve konaklama takviyesi, iş tecrübesi, meslek fırsatı ve iş teklifleri üzere fırsatlar sunacak.

 

Hefa Group’tan gençlere iş hayatına bir adım önde başlamaları için destek!

2 genç teşebbüsçü olarak iş hayatına atılan ve bu uzun seyahatini Hefa Group çatısı altında muvaffakiyet ile taçlandıran Fatin Şahinler ve Murat Şahinler, üniversiteli gençlerin bölüme kazandırılmasının gerekliliğine dikkat çekti. 

Eğitim programı hakkında konuşan Hefa Group Yönetim Kurulu Lider Yardımcısı Murat Şahinler: ‘Hefa Group olarak, geleceğin önderlerini keşfetmek ve onlara mesleklerinde güçlü bir başlangıç yapmak için başlattığımız Management Trainee Programı’nın heyecanını yaşıyoruz. Bu program, sadece genç mühendis adaylarına iş dünyasına entegrasyon ve liderlik yetkinlikleri kazandırmakla kalmayacak, birebir vakitte Hefa Group’un stratejik maksatlarına katkıda bulunacak yetenekli bireyleri de ortamıza katma fırsatı sunacak.’

Genç yeteneklerin iş dünyasına hazırlanması artık daha kolay!

Şahinler: ‘Üniversitelerin endüstri, makine ve dokumacılık mühendisliği kısımlarında 3. yahut 4. sınıfta öğrenim gören öğrenciler için tasarladığımız bu program, onların potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarına imkân tanıyacak. İştirakçiler, çeşitli eğitim ve gelişim etapları ile hem teorik hem de pratik bilgilerini pekiştirerek, şirketimizin farklı departmanlarında rotasyonlarla staj yaparak gerçek iş projeleri üzerinde çalışma fırsatı bulacaklar.

Programımız, genç yeteneklere iş dünyasına entegrasyon, liderlik marifetleri geliştirme ve şirketimizin stratejik amaçlarına katkı sağlama fırsatı sunuyor. Bu süreçte, adayların eğitim ve gelişimine ihtimam göstererek, mentorluk ve proje tabanlı öğrenme imkânları sunarak mesleklerini şekillendirmelerine yardımcı olacağız.

Hefa Group olarak, genç yeteneklerin mesleklerinde güçlü bir başlangıç yapmalarına ve ülkemizin geleceğine katkı sunmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, geleceğin başkanlarını yetiştirecek bu programın hem iştirakçilere hem de şirketimize büyük bir kıymet katacağına inanıyoruz.’ sözlerine yer verdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim