yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Geyve Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Hasan Selçuk Yıldız başkanlığında yapıldı

Toplantı Geyve Belediyesi’nin canlı yayın ile yapılan ikinci toplantısı oldu.

Geyve Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Hasan Selçuk Yıldız başkanlığında yapıldı


Geyve Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. Unsuru gereği, gündem unsurlarını görüşüp, karara bağlamak üzere Belediye Meclis Toplantı Salonunda bir araya geldi. Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya meclis üyeleri tam takım katıldı.

Toplantıda; 2023 yılı Belediye Kesin hesabı görüşülerek oy çokluğu ile tasdik edildi. Ahibaba mahallesi 112 ada 16 parsel ile ilgili olarak kamu yararı kararı oy birliği ile alındı. Gazi Süleyman Paşa Mahallesi 1283 ada 35 parsel ile ilgili 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği oy birliği ile kabul edildi. Ayrıyeten ek gündem olarak belediye meclis üyeleri huzur hakkı maddesi oy birliği ile kabul edildi. Alifuatpaşa Mahallesi’nde bulunan arsa ile ilgili olarak geçmiş devir meclis toplantılarında alınan satış kararı güncellenmesi oy birliği ile karara bağlandı.

Yeni periyotta alınan karar gereği Belediye Meclisi toplantısı Geyve Belediyesi toplumsal medya hesaplarından canlı yayınlandı. Toplumsal medya hesaplarında Geyveli vatandaşların ağır iştirak ile toplantıyı izlediği görüldü.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ