yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Göynük Fen Lisesi’nden gururlandıran başarı

Göynük Fen Lisesi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 2204 A 55. Türkiye Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri müsabakasında Türkiye 3’üncüsü oldu.

Göynük Fen Lisesi’nden gururlandıran başarı


Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun Göynük Belediye Başkanlığı vaktinde yaptırdığı Göynük Fen Lisesi, muvaffakiyetten muvaffakiyete koşmaya devam ediyor.

TÜBİTAK 2204 A 55. Türkiye Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri yarışına katılarak Kemer’i temsil eden Göynük Fen Lisesi öğrencileri, zelzele sonrası tarama ve tespit İHA sistemi ASPAR projesiyle katıldığı müsabakada Türkiye 3’üncüsü oldu.

Başkan Topaloğlu’ndan tebrik

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Göynük Belediye Başkanlığım dönemimde eğitime kazandırdığımız Göynük Fen Lisesi, yaptığı bilimsel ve teknolojik araştırmalarla muvaffakiyetten muvaffakiyete koşuyor. TÜBİTAK’ın yaptığı müsabakada büyük muvaffakiyet göstererek Türkiye 3’üncüsü oldular. Öğrencilerimiz Ertuğrul Buyruk Hüyük ve Naz Dönmez ile proje grubunda yer alan Dilek Yıldırım Şahin, Vahit Hüyük ve Mehmet Nafi Duymuş’u elde ettikleri muvaffakiyetten ötürü tebrik ederim. Kemer’in gururu oldular. Çocuklarımıza fırsat verildiğinde neler başarabildiklerini bizlere tekrar gösterdiler. Okul müdürümüzü ve öğretmenlerimizi de ayrıyeten tebrik ediyorum ve muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim