yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Happy People Project üsy üste ikinci sene Super Bowl’da. Bu sene Circus da takımda!

Happy People’ın 2023’teki muvaffakiyetinden sonra, hali hazırda Finish Kuzey Amerika’ya hizmet veren Circus’la 2024’te ortaklaşa gerçekleştirilen projeyle Türk ajansları Finish Amerika’nın en sıra dışı işlerinden birine imza atıyor

Happy People Project üsy üste ikinci sene Super Bowl’da. Bu sene Circus da takımda!


Happy People’ın 2023’teki muvaffakiyetinden sonra, hali hazırda Finish Kuzey Amerika’ya hizmet veren Circus’la 2024’te ortaklaşa gerçekleştirilen projeyle Türk ajansları Finish Amerika’nın en sıra dışı işlerinden birine imza atıyor…

Happy People Project Küresel ve markalı içerik ajansı Circus, Amerika Birleşik Devletleri’nin en kıymetli spor aktifliği SuperBowl’da Finish Amerika için hazırladıkları kampanyayla dikkatleri üzerine çekiyor.

Amerika’da markaların en sıradışı işleriyle gövde gösterisi yaptığı Amerikan futbol liginin final maçı SuperBowl’da Happy People Project Küresel ve markalı içerik ajansı Circus, Finish Amerika için yarattıkları kampanyayla yer alıyor. Happy People Project Küresel, bu yıl ikinci kere girdiği konkuru markalı içerik ajansı Circus ile birlikte kazanarak Türk reklam bölümünü dünyada muvaffakiyetle temsil etmeye devam ediyor. 

Markalar için sürdürülebilir içerik platformları kurgulayan Circus’ın tecrübeli üretimci Todd Cohen ile geliştirdiği bölgesel yemeklerin yarıştığı Finish Dish League’de izleyiciler sürece interaktif bir iştirak da sağlıyor. Happy People Project Global’in Depo Film’le çektiği kampanya sinemasında, kuvvetli lekelere sahip bölgesel yemekler SuperBowl’da Amerikan futbolu gruplarının yarıştığı üzere birbirleriyle karşı karşıya geliyor. Kampanya sonunda Finish Dish League’i kazananlar çekilişle belirlenerek ödüllendiriliyor.

Happy People Project’in geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği SuperBowl kampanyası reklam dünyasının en itibarlı yayınlardan Adweek editörlerinin seçkisine girmiş ve 200 milyon izlenimle önemli bir muvaffakiyet yakalamıştı. 2023 yılının Türkiye’de en çok altın Effie kazanan reklam ajansı olan Happy People Project İstanbul, New York ve Dubai’deki ofisleriyle küresel başarılara imza atmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ