yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Hiçbir Ferdimizi Mahcup Etmeyecek, Canla Başla Çalışacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, tekrar aday gösterdiği İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, Bursa dönüşü davul zurna eşliğinde meşalelerle karşılandı.

Hiçbir Ferdimizi Mahcup Etmeyecek, Canla Başla Çalışacağız


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, yine aday gösterdiği İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, Bursa dönüşü davul zurna eşliğinde meşalelerle karşılandı. Coşkuluyla karşılanan Lider Alper Taban vatandaşların hakkını hukukunu gözeterek kendilerine inanları mahcup etmeyeceklerini, canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 İnegöl Belediye Lideri Alper Taban, isminin tekrar adaylık için açıklandığı Tofaş Spor Salonu’ndaki merasimin akabinde Bursa dönüşü, AK Parti İlçe Başkanlığı önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Soğuk havaya aldırmayan yüzlerce İnegöllü, Lider Taban’ı davul zurna eşliğinde meşale şovlarıyla karşıladı. AK Parti ve MHP ilçe idareleri ile AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salmanın’da katıldığı merasimde konuşan Lider Alper Taban, “Bursamızda çok değerli Cumhurbaşkanımızı ağırladık. Bu cins buluşmalar kentlere verilen değerdir. Cumhurbaşkanımıza ve büyüklerimize çok teşekkür ediyoruz. Cumhur İttifakımızın; AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı olarak ilan edilmek şahsım ve ailem ismine büyük onur verdi.” diye konuştu.

SEN BEN YOK ‘’BİZ’’ VAR

Soğuk havaya karşın coşkuyla karşılayan vatandaşlara teşekkür ederek burada bir selamlama konuşması yapan Lider Alper Taban, ‘’Öncelikle bu soğuk havada bu hoş karşılama için her birinize teşekkür ederim. Çıktığımız bu yolda hiçbir ferdimizi mahcup etmeyecek, hiç kimsenin başını öne eğdirmeyecek canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Aday adaylığı sürecinde partimize müracaat yapan arkadaşlarımız oldu. Her birine teşekkür ediyorum. Elbette tüm arkadaşlarımız işlerini en hoş formda yapacaktır lakin işin nasip boyutuyla Rabbim bizlere nasip etmiş oldu. Bizler de bu misyonların bir emanet olduğu şuuruyla çalışmalarımızı son ana kadar bu biçimde yürüteceğiz. 2019-2024 tarihine kadar yaptığımız çalışmalarda tüm fertlerimizin katkısı var. Dayanak veren herkesten Allah razı olsun.  Bu güne kadar sen ben yok ‘’biz var’’ diyerek tüm kentimizle bir ortada olduk. Bu birlikteliği, samimiyeti ve kucaklaşmayı birebir biçimde devam ettireceğiz.’’ dedi.

EN HOŞ VAATLERLE, EN HOŞ BEYANLARLA HUZURLARINIZDA OLMAK İSTİYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan AK Parti seçim beyannamesinde yer alan çalışmaların İnegöl’de uygulayacaklarını ileten Lider Alper Taban,’’ Her şeyi hallettik ya da çözdük mü? Elbette çözmedik, eksiklerimiz vardır. İnegölümüzde son yıllarda süratli büyüme trendi devam ediyor. Sanayi gücünü süratli bir formda ilerletmeye devam ediyor. Ülke maksatlarına katkı sunmaya devam ediyor. Bizde kentimizin gerek alt yapı gerek üst yapı faaliyetleri, toplumsal donatılar noktasında tüm eksikleri gidermek için işte gördüğünüz bu takımlarla el birliğiyle çalışmaya devam ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni periyoda dair açıkladığı bir grup mottolar var. En kıymetlilerinden biri de dirençli kentler başlığı. 6 Şubat zelzelesinin arifesindeyiz. Afet riskleri olan bir ülkeyiz. Bundan ötürü yaptığımız bir grup çalışmalar var. Hükümetimizin, Büyükşehir Belediyemizin dayanaklarıyla, İnegöl Belediyemizin çabalarıyla gerek kentimizde kentsel dönüşüm noktasında gerek daha dirençli kentler oluşturma noktasında el birliğiyle çalışacağız. Toplumsal manada vatandaşlarımızın her birinin yanında olacağız. İnşallah önümüzdeki süreçte öncelikli olarak bir taraftan beyanlarımızı, bir taraftan da çalışma takımımızı kurup karşınıza çıkacağız. İnşallah en hoş vaatlerle, en hoş beyanlarla huzurlarınızda olmak istiyoruz. Bugüne kadar tüm verdiğiniz katkı ve dayanaklardan ötürü çok teşekkür ederim. Dünyaları vadetmiyoruz beklide fakat insan gücü, vücudu, uğraşı, özveri, emeğiyle yapılabilecek her şeyi sizlere vadediyoruz. Cenabı Allah bizleri başta ona karşı sonrasında da bizlere inanan, güvenen, oy veren, emanet veren sizlere karşı mahcup eylemesin diyorum. Her birinize farklı başka teşekkür ediyorum. ’dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ BURSA VE İNEGÖL’Ü FARKLI BİR SEVİYOR

AK Parti Bursa Milletvekili Ayhan Salman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa’ya ve İnegöl’e dair fikirlerini ve isteklerini anlattı. Salman, “Cumhurbaşkanımız Türkiye’yi seviyor, gönül coğrafyasının tamamını seviyor. Lakin sayın Cumhurbaşkanımız Bursa’yı farklı bir seviyor. O yüzden bize Cumhurbaşkanımızı yolcu ederken bilhassa milletvekillerimize, vilayet liderimize, Büyükşehir Belediye liderimize tekrar dedi ki; Bursa, AK Parti kurulduğu günden beri beni ve partimi hiç mahcup etmedi. Her vakit en büyük takviyesi ben Bursa’dan aldım. Bursa’yı size emanet ediyorum dedi. Sonra da bana da döndü; İnegöl benim için çok kıymetli. İnegöl’ü çok seviyorum dedi. İnegöl, Bursa’nın en kıymetli ilçelerinden bir tanesi dedi. Siz de dedi İnegöl’ü, Bursa’yı daima bir arada çalışacaksınız ve her vakit olduğu üzere İnegöl en büyük takviyesi tekrar 31 Mart’ta verecek diye benden kelam istedi. Ben de İnegöllü hemşerilerim ismine sayın Cumhurbaşkanımıza kelam verdim. Dedim ki efendim hiç telaş etmeyin, İnegöl’ümüz sizi seviyor. Cumhur ittifakı ile el ele, gönül gönüle 31 Mart akşamı en büyük oy oranını Allah’ın müsaadesiyle İnegöl verecek.” diye konuştu.

GAYRETLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Programda konuşan AK Parti İlçe Lideri Mustafa Durmuş ise, “Kökleri mazide, olan bu kutlu davamızın siyasi arenadaki ismi olan AK Partimiz merkezi hükümet olarak, hem lokal idareler olarak siz kıymetli aziz milletimize hizmet etmeye devam etmektedir. Değerli kardeşlerim 1994 ruhu dediğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında başlayan süreç birinci girdiğimiz 2004 yılındaki lokal seçimlerden itibaren aralıksız bir halde AK Belediyecilik siz pahalı vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyor. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, gerçek belediyecilik şiarıyla inşallah çok değerli gönül ortağımız dikkat ederseniz gönül ortağımız diyoruz. Proje ortağımız değil, gönül ortağımız Milliyetçi Hareket partimizle birlikte bugüne kadar olduğu üzere bugünden sonra da 31 Mart sabahına kadar girmedik gönül çalmadık, kapı bırakmadan, sıkmadık el bırakmadan canla başla, uğraşla çalışmaya devam edeceğiz ve 31 Mart sabahında da inşallah girmiş olduğumuz seçimlerde bugüne kadar aldığımız oyla tekrar eden sizlerin teveccühüyle mazhar olacağız.” biçiminde konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI’NI HEM ÜLKEMİZDE HEM DE İNEGÖL’DE ZAFERLE SONUÇLANDIRACAĞIZ

MHP İlçe Lideri Uğur Bayram ise; “31 Mart lokal seçimlerinin İnegölümüze ve ülkemize hayırlara hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu manada bugünden itibaren Bursa’da Alinur Aktaş liderimiz ve İnegöl’de Alper Taban liderimiz için gayret edeceğiz. Bu manada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ömürlerini feda ettiği, Cumhur İttifakı’nı hem ülkemizde hem de İnegöl’de zaferle sonuçlandıracağız inşallah.”  tabirlerini kullandı.

Konuşmaların akabinde Lider Alper Taban ve beraberindeki heyet vatandaşlarla sohbet etti. Sevgi selinin yaşandığı ve dayanak sloganlarının gür bir sesle atıldığı buluşma sonrası vatandaşlar Lider Alper Taban’la hatıra fotoğrafı çektirdi.   

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ