yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

HONOR Magic6 Pro: Türkiye’de Sihirli Bir Deneyim Zamanı!

Teknoloji dünyasının yeni sihri HONOR Magic6 Pro, Türkiye’deki teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor! Üst seviye performansı, fevkalâde kamera özellikleri ve estetik dizaynıyla çok konuşulan HONOR Magic6 Pro, 18 Nisan tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleşen göz kamaştıran bir lansmanla Türkiye’de satışa sunuldu.

HONOR Magic6 Pro: Türkiye’de Sihirli Bir Deneyim Zamanı!

Teknoloji dünyasının yeni sihri HONOR Magic6 Pro, Türkiye’deki teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor! Üst seviye performansı, fevkalâde kamera özellikleri ve estetik dizaynıyla çok konuşulan HONOR Magic6 Pro, 18 Nisan tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleşen göz kamaştıran bir lansmanla Türkiye’de satışa sunuldu.

Teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratan HONOR Magic6 Pro, yenilikçi tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcıları sihirli bir tecrübeye davet ediyor. Dünyanın en düzgün kamerasına sahip telefonu olarak DxOMark‘ta tepenin sahibi olan HONOR Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran, performans ve yapay zekâ dayanaklı kullanıcı tecrübeleriyle teknolojinin geleceğine ışık tutuyor. 

HONOR Magic6 Pro, globalde karşılaştığı büyük ilginin akabinde artık Türkiye’de HepsiBurada aracılığıyla teknoloji severlerle buluşuyor. 59.999 TL‘lik satış fiyatıyla sunulan HONOR Magic6 Pro, 4.000 TL’ye varan değiş-tokuş imkanına ek olarak 1.499 TL pahasında özel kılıf ve 5.999 pahasındaki HONOR Watch GS3 ikramıyla toplam 11.500 TL’ye varan tanışma indirimi ile geliyor.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Hu Hong; “HONOR, akıllı telefon teknolojisinde çığır açan yeni amiral gemisi serisinden olan HONOR Magic6 Pro’yu tanıtmaktan gurur duyuyoruz. MWC 2024’te elde ettiği büyük beğeni ile teknoloji dünyasında yeni bir heyecan dalgası yarattı. Türkiye pazarında da misal bir ilgi ve beğeni ile karşılanmasından ötürü çok memnunuz. Bu lansmanla, HONOR’un teknoloji ve tasarım alanındaki liderliğini pekiştiriyor ve kullanıcılara eşsiz bir tecrübe sunmayı vaat ediyoruz” kelamlarıyla Magic6 Pro’nun Türkiye’deki satışıyla ilgili heyecanını lisana getirdi. 

Falcon Kamera Sistemi ile Eşsiz Bir Fotoğraf Deneyimi 

HONOR Magic6 Pro, gelişmiş çekim suratı ve eşsiz netlikte enstantaneleri ile fotoğrafçılık tecrübesini yeni bir düzeye taşıyor. Dünyanın en itibarlı ödüllerinden DxOMark’a sahip olan bu eşsiz kamera bilhassa spor dünyasının heyecanını bir fotoğraf karesine sığdırıyor. Evvelki jenerasyona kıyasla neredeyse %3000 bilgi örneği artışı manasına gelen ve 8.000.000 imgeden oluşan geniş eğitim bilgi setiyle HONOR AI Motion Sensing 2.0, artık 10’dan fazla sahnede en uygun anları daha süratli yakalayabiliyor. Bu sayede kullanıcılara eşsiz bir sportografi tecrübesi sunuyor.

Ayrıca, HONOR’un en yeni kamera sistemi, 2,5x optik yakınlaştırma ve 100x’e kadar dijital yakınlaştırma özelliğine sahip harika bir 180MP Telefoto Kamera Lensi (f/2.6, OIS) sunuyor. HONOR Magic6 Pro ayrıyeten 50MP Ultra Geniş Kamera (f.2.0, EIS) ve değişken diyafram özelliklerine (f/1.4 ve f/2.0, OIS) sahip güçlü bir 50MP ana Kamera ile süratli anları detaylardan ödün vermeden harika netlikte fotoğraf ve görüntüler yakalıyor.

İnovasyonla desteklenen güçlü performans

HONOR Magic6 Pro, Snapdragon® 8 Gen 3 Taşınabilir Platformu’nun gücüyle desteklenerek, yeni kuşak aygıtlara %30 CPU ve %25 GPU performans artışı sunuyor. Qualcomm® AI Engine’in tesiriyle, AI özellikleri daha evvelki modellere kıyasla %98 daha güzelleştirilmiş akıcılık ve kararlılık sağlıyor. Bununla birlikte, Snapdragon® 8 Gen 3 Taşınabilir Platformu, üstün pil verimliliğiyle harikulâde oyun tecrübesi sunuyor.

HONOR, uzun müddetli kullanım için pil ömrünün değerini vurgulayarak, daldaki en son pil teknolojilerini akıllı telefonlara uygulayan birinci marka olarak öne çıkıyor. Yeni jenerasyon elektrikli araç sanayisinden ilham alan HONOR, HONOR E1 batarya idare yonga seti ve HONOR’un ikinci jenerasyon Silikon-Karbon Bataryası üzere yenilikçi teknolojilerle Magic6 Pro’ya güç katıyor.

Bu yenilikler sayesinde, kullanıcılar Magic6 Pro’nun harikulâde düşük sıcaklıkta 5600 mAh pil kapasitesiyle -20°C’de YouTube görüntüsünü yalnızca %10 pil düzeyiyle 81 dakika boyunca izleyebiliyor. Ayrıyeten, 80W HONOR Kablolu Muhteşem Şarj ve 66W HONOR Kablosuz Üstün Şarj ile Magic6 Pro, yalnızca 40 dakikada %100 şarj oluyor.

HONOR Magic6 Pro’nun gelişmiş pil teknolojisi, DXOMARK global ekran sıralamasında 157 puanla 1. sıraya yükselerek kesimdeki üstün performansını kanıtlıyor. Beş DXOMARK etiketiyle Magic6 Pro, kamera, ses, ekran, pil ve selfie özelliklerinde bölümünün doruğunu temsil ediyor. Bu, HONOR’un yenilikçi yaklaşımının bir öbür göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Yapay Zekanın Öncülüğünde Eşsiz Kullanıcı Deneyimi

HONOR Magic6 Pro, son teknolojiyi ve yapay zekâ takviyeli kullanıcı tecrübelerindeki çığır açan gelişmeleri bir ortaya getirerek, amiral gemisi segmentinin doruğuna tırmanıyor. Magic Serisi’nin en yeni üyesi olan Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran kalitesi, performans ve yapay zekâ entegrasyonunda kıymetli ilerlemeler sunuyor.

Magic Capsule ve Magic Portal üzere yenilikçi özelliklerle donatılan HONOR Magic6 Pro, kullanıcıların tecrübesini daha da şahsileştiriyor ve kullanımı daha sezgisel hale getiriyor. Magic Capsule sayesinde, ekranın üst kısmındaki bildirim başlığına tek bir dokunuşla ek bilgiler ve ilgili seçeneklere erişmek mümkün oluyor. Bu özellik, kullanıcılara temel kaynaklara anında erişim imkânı sağlarken, birden fazla uygulama ortasında geçiş yapma gereksinimini ortadan kaldırıyor ve üretkenliği azamî düzeye çıkarıyor.

Magic Portal ise yapay zeka gücünü kullanarak, kullanıcıların karmaşık misyonları tek adımlı bir sürece dönüştürüyor. Örneğin, Magic Portal’ın yapay zekası kısa bildirilerdeki adresleri tanıyarak kullanıcıları süratli bir formda Google Haritalar’a yönlendiriyor ve navigasyonu kolaylaştırıyor. Ayrıyeten, toplumsal medya platformlarına erişimi ve paylaşımı kolaylaştırarak, kullanıcıların rezervasyon ayrıntılarını yahut çevrimiçi arama sonuçlarını tek bir hareketle iletmelerine imkan sağlıyor.

İlham verici yapay zekâ İnovasyonları: HONOR’un Öncülüğünde Geleceğe Yolculuk

HONOR, yapay zekâ çağında açık ve iş birlikçi bir yaklaşımı benimseyerek, son olarak Qualcomm ile birlikte geliştirdikleri LLaMA 2 büyük lisan modeli (LLM)’nin HONOR Magic6 Pro’ya çevrimdışı bir ortamda entegre edilmesiyle dikkat çekiyor. Bu özellik, soru-cevap, metin oluşturma ve okuduğunu manaya üzere fonksiyonları tamamlayabilen özellikler sunuyor. HONOR ve Qualcomm’un ortak çalışması, sıkıntıları çözmek ve yenilik sağlamak ismine bir ortaya gelerek teknolojiye taraf verme yeteneğini sergiliyor.

Ayrıca, HONOR’un yapay zekâ takviyeli göz takip sistemi ile akıllı telefonlar ile gelecekteki göz takibi teknolojisinin potansiyelini gösteriyor. HONOR Magic6 Pro’nun bu özelliği, bir arabanın gözlerle nasıl denetim edilebileceğini sergiliyor. Bu deneysel konsept, yapay zekâ ile güçlendirilmiş akıllı telefonlar ve araçlar ortasındaki etkileşimin yalnızca ekran yahut ses denetimiyle sonlu olmadığını göstererek, insan-cihaz etkileşiminde yeni ufuklar açıyor. Bu inovasyonlar, geleceğin teknoloji trendlerini belirlemede HONOR’un öncülüğünü vurguluyor.

HONOR Nano Kristal Muhafaza ile eşsiz ekran

Sektörün bugüne kadarki en güçlü ekran camına sahip olan HONOR Magic6 Pro, ekran düşme direncindeki güzelleştirmelerle öne çıkıyor. Birden fazla senaryoda SGS’nin Beş Yıldızlı Genel Cam Düşme Direnci Yeteneği sertifikası ile onaylanan ekran, kristal yoğunluğunda %50 güzelleştirme sağlayan gelişmiş gereçlerden meydana geliyor; bu da şok emme yeteneklerini olağan cama kıyasla 10 kata kadar artırıyor

HONOR Magic6 Pro, sektör lideri 6,8 inç Tüm aralıklı Düşük güçlü LTPO Göz Konforu Ekranıyla ön plana çıkarken dalın en yüksek 4320Hz PWM Karartma, Dinamik Karartma, Özelleştirilebilir Sirkadiyen Gece Ekranı ve Tabiat Tonu özelliği de dahil olmak üzere bir dizi insan merkezli yenilikle kullanıcıların refahına öncelik verirken fevkalâde bir görüntüleme tecrübesi sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ