yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren İplik Fabrikası 40 Personel Alacak

İş arayan ve patronu buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren Göliplik iplik üretim firmasının bay-bayan 40 işçi alımı yapacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren İplik Fabrikası 40 Personel Alacak


İnegöl Belediyesi’nin 2018 yılı Kasım ayında iş arayan vatandaşlar ve patronları buluşturabilmek ismine kurduğu İstihdam Merkezi, üretim merkezi İnegöl’ün istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda bir yandan iş arayan vatandaşları havuzunda toplayıp bir yandan da eleman arayan firmalarla bağlantısını sürdürerek hakikat işe gerçek kişiyi yönlendirme misyonu üstlenen İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, iplik üretim fabrikasında çalışacak 40 işçi alımı yapılacak yeni bir iş duyurusu paylaştı.

İPLİK ÜRETİM FABRİKASI İÇİN FARKLI NİTELİKLERDE İŞÇİ ALINACAK

İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezinden yapılan açıklamada, Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdüren Göliplik firmasında çalışmak üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Açıklamada şu tabirlere yer verildi: “İstihdam Merkezimizle iş birliği yapan Göliplik firması; iplik üretim kısmı, makine bakım operatörü ve engelli işçi olmak üzere farklı alanlarda işçi alımı yapacağını duyurdu. İplik üretim emekçisi olarak 15 bayan 15 erkek olmak üzere toplam 30, makine bakım operatörü olarak 5 erkek ve engelli işçi olarak da bayan yahut erkek 5 işçi alımı yapılacak. Firmada çalışacak personellerde aranan genel özellikler ise; 18-45 yaş ortası ve en az ilköğretim mezunu olmak. Bayan çalışanların çocukları için kreş imkanının sağlandığı firmada, 3 ayda bir maaş ikramiye ve toplumsal haklar da mevcut.”

BAŞVURULAR 08 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ ALINACAK

“Göliplik işçi alımı için müracaatlar 08 Mayıs Çarşamba günü 13.30’da İnegöl Belediyesi Yeni Hizmet Binası taban katındaki çok gayeli salonda alınacak. Yapılacak alımla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 153 sınırları üzerinden ve 0 224 715 10 10 Nolu telefondan İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezine ulaşabilirler.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ