yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

İnşaat sektörü, depreme dirençli bir İstanbul için iş birliğini konuşacak KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İnşaat Sektörüyle Bir Araya Gelecek

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, 20 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenecek “inSuppliers İnşaat Bölümü Profesyonelleri Buluşması” özel oturumuna konuk olacak.

İnşaat sektörü, depreme dirençli bir İstanbul için iş birliğini konuşacak KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt, İnşaat Sektörüyle Bir Araya Gelecek


Sektörün öncü firmalarının iştirakiyle gerçekleşecek aktifliğe konuşmacı olarak katılacak Ali Kurt, dünyanın en değerli metropollerinden biri olan İstanbul’u sarsıntı dirençli bir kent haline getirmek için yürütülen projeleri ve kamudan gelen talepleri paylaşacak, kesimin tekliflerini dinleyecek.

Depreme güçlü bir İstanbul için, birlikte yapılabilecekler ve daha yakın bir iş birliğinin adımları tartışılacak.

inSuppliers İnşaat Dalı Profesyonelleri Buluşması’nın ikincisi, 20 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fairmont Quasar’da düzenlenecek. Dalın öncü firmalarının iştirakiyle gerçekleştirilecek networking aktifliğinin özel oturumuna KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt konuşmacı olarak katılacak. 

Depreme dirençli bir İstanbul için kamu-özel sektör iş birliği

Dünyanın en kıymetli metropollerinden biri olan İstanbul’u zelzele dirençli bir kent haline getirmek için KİPTAŞ’ın yaptığı planlamaların, yürütülen projelerin ve kamudan gelen taleplerin paylaşılacağı özel oturumda, tedarikçi, inşaat taahhüt ve gayrimenkul firmaları ile kamu-özel sektör iş birliği adımlarını geliştirmek için yapılabilecekler, tüm tarafların talep ve beklentileri ile iş birliği yol haritasının adımları tartışılacak. 

Sektörün tüm aktörleri bir ortada olacak

İnşaat dalının başarılı Startup’ı inSuppliers mesken sahipliğinde gerçekleşecek aktiflikte, dalın önde gelen yatırımcı ve taahhüt firmaları, farklı dalların inşaat kümeleri, mimarlık ofisleri, eser ve hizmet sağlayıcıları, dalın dönüşümüne öncülük eden meslek kuruluşları, dernekler ve üniversitelerin öğrenci kulübü temsilcileri bir ortada olacak. 

B2B oturumlar, ilham konuşmaları, ikili görüşmeler, özel bir akşam yemeği ve özel oturumu ile kesim içi bağlantıya yeni bir boyut kazandıran aktiflik, yeni iş birlikleri ve irtibatlar oluşturmak için verimli bir networking ortamı sağlıyor.

Sektördeki en şimdiki gelişmeleri yakalamak, iş birliklerini güçlendirmek ve ilham almak için 20 Mayıs’taki bu büyük buluşmada yerinizi ayırtmayı unutmayın. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ