yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Eşitlikçi Babalar Günü etkinliği

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü, “Eşitlik konutta başlar” diyerek 12 Haziran Çarşamba günü Gündoğdu Meydanı’nda Eşitlikçi Babalar Günü aktifliği düzenleyecek. “İlgisi eşit, sevgisi büyük” sloganıyla hayata geçirilecek aktiflikte, babalar ve çocukları doyasıya eğlenecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden Eşitlikçi Babalar Günü etkinliği


Toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda erkeklere yönelik farkındalık çalışmaları yürüten İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü, 16 Haziran Babalar Günü nedeniyle Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliği ile Eşitlikçi Babalar Günü aktifliği düzenliyor. 12 Haziran Çarşamba günü Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak aktiflikte, 18.00-20.00 saatleri ortasında klâsik çocuk oyunları, spor faaliyetleri ve atölyeler gerçekleştirilecek. 19.30’da DJ performansı ve 20.00’de İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Müzikleri Orkestrası sahne alacak. Saatler 21.00’i gösterdiğinde Hocalar Band Babalar Günü Özel Konseri, coşkuyu doruğa çıkaracak. Babalar ve çocuklarına unutamayacakları bir gün yaşatacak olan Eşitlikçi Babalar Günü aktifliği, eşit ömür ve adil iş kısmı bildirisi da verecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim