yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

İzmirli Eylül Türkiye Birincisi Oldu

‘Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma’ temalı ulusal fotoğraf yarışında İzmirli öğrenci Eylül Dava, Türkiye birincisi oldu.

İzmirli Eylül Türkiye Birincisi Oldu

‘Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma’ temalı ulusal fotoğraf müsabakasında İzmirli öğrenci Eylül Dava, Türkiye birincisi oldu.

İzmir Vilayet Jandarma Komutanlığında düzenlenen ödül merasimine; Vilayet Jandarma Kumandanı Tuğgeneral Osman Kılıç, Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, Jandarma Genel Komutanlığının vazife ve aktifliklerine dikkat çekmek gayesiyle ülke çapında düzenlenen “Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma” temalı fotoğraf yarışında, Torbalı Mustafa Çoban İlkokulu öğrencisi Eylül İdeal, ilkokul kategorisinde Türkiye birinciliğini elde etti.

Resim yarışında Türkiye birincisi olan minik Eylül’e bisiklet, boya kalemi ve voleybol topu armağan edilirken ismine düzenlenen plaket ve sertifika takdim edildi.

İzmir Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi, dereceye giren öğrenciyi yapıtında “Cumhuriyet, Güvenlik ve Jandarma” temasını etkileyici bir halde işlediği için tebrik etti. Mükafatlarını; Vilayet Jandarma Kumandanı Tuğgeneral Osman Kılıç ve Vilayet Ulusal Eğitim Müdürü Dr. Ömer Yahşi’nin elinden alan Eylül’ün memnunluğu gözlerinden okunuyordu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ