yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kadınlar yaz döneminde dil öğrenecek

İzmirli bayanlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek fiyatsız lisan kurslarıyla yaz devrinde lisan öğrenecek. İngilizce ve Almanca kursları, bugün yapılacak tanışma toplantısıyla başlayacak.

Kadınlar yaz döneminde dil öğrenecek


İzmirli bayanlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenecek fiyatsız lisan kurslarıyla yaz periyodunda lisan öğrenecek. İngilizce ve Almanca kursları, bugün yapılacak tanışma toplantısıyla başlayacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Müdürlüğü, lisan kurslarını yaz devrinde de sürdürüyor. Bu kapsamda Anahtar Bayan Çalışmaları Bütüncül Hizmet Merkezi’nde A1 düzeyi İngilizce ve Almanca kursları düzenlenecek. Bugün yapılacak tanışma toplantısıyla başlayacak kurslara, kendini geliştirmek ve yeni bir lisan öğrenmeye başlamak isteyen kadınlar katılabilecek.
İngilizce kursu salı günleri 10.00-12.00 saatleri ortasında, perşembe günleri 14.00-16.00 saatleri ortasında yapılacak. Almanca kursu pazartesi günleri 10.00-12.00 saatleri ortasında, çarşamba günleri 14.00-16.00 saatleri ortasında düzenlenecek. 
Başvuru için 232. 293 33 72 numaralı telefondan İzmir Büyükşehir Belediyesi Anahtar Bayan Çalışmaları Bütüncül Hizmet Merkezi’ne ulaşılabilecek. Kurslar, Zübeyde Hanım Mahallesi Başpehlivan Karaali Caddesi No: 377 Örnekköy Karşıyaka’da bulunan yerleşkede yapılacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ