yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kâmil Koç, 2024’e yeni yatırımlarla başladı: 10 adet TEMSA VIP Safir ile yılın ilk alımı yapıldı

Türkiye’nin esaslı seyahat markası Kâmil Koç, 2024 yılına yeni yatırımlarla başladı.

Kâmil Koç, 2024’e yeni yatırımlarla başladı: 10 adet TEMSA VIP Safir ile yılın ilk alımı yapıldı


Türkiye’nin esaslı seyahat markası Kâmil Koç, 2024 yılına yeni yatırımlarla başladı. Yeni yılda hizmet kalitesini Türkiye’nin en ücra köşesine taşımayı hedefleyen Kâmil Koç, büyüme maksatları doğrultusunda filosuna 10 adet TEMSA VIP Safir kattı. Yeni yıl için hedeflenen 53 araçlık yatırımın birinci ayağını oluşturan araçlar, Adana’da düzenlenen bir merasimle teslim alındı. Teknoloji, inançlı sürüş, yakıt performansı ve tabiat dostu olması üzere birçok özelliği ile kesimde öne çıkan TEMSA VIP Safir otobüsler Kâmil Koç bünyesinde Türkiye çapında hizmet verecek.

Türkiye’nin birinci karayolu yolcu taşıma şirketi Kâmil Koç, yeni yıla güçlü bir yatırımla başladı. 98 yıllık kesintisiz hizmet sürecinde yol arkadaşlarına her vakit en iyiyi sunma gayesiyle çalışan Kâmil Koç, 53 araçlık yatırımın birinci kısmını gerçekleştirdi. Hem güçlendirdiği hem de gençleştirdiği araç filosu ile yol arkadaşlarına daha konforlu ve daha inançlı bir seyahat imkânı sunmayı hedefleyen şirket, 10 adetten oluşan yeni araçları TEMSA’nın Adana’daki tesislerinde düzenlenen merasimle teslim aldı. Merasime Kâmil Koç Otobüsleri İcra Heyeti Üyesi ve Operasyon Yöneticisi Mehmet Türkyılmaz ile TEMSA Türkiye Satış Yöneticisi Baybars Dağ katıldı.

 

“Yeni yıla, yeni yatırımlarla ve çok daha büyük maksatlarla başlıyoruz”

 Kâmil Koç Otobüsleri İcra Konseyi Üyesi ve Operasyon Yöneticisi Mehmet Türkyılmaz, yeni yıla yeni yatırımlarla başladıklarını belirterek, şunları söyledi:

“2023 yılı, yaşanan zorluklara karşın amaçlarımıza ulaştığımız bir yıl oldu. Yeni yıla ise, yeni yatırımlarla ve çok daha büyük maksatlarla başlıyoruz. Gayemiz, ulaştığımız bu sayıları daha da ileri taşımak ve hizmet kalitemizi daha fazla insanımız için ulaşılabilir kılmak. Bu kapsamda, yıl içinde yapmayı planladığımız 53 araçlık yatırım gayemizin birinci kısmı olan 10 adet TEMSA VIP Safir otobüsü bugün filomuza kattık. Filomuza kattığımız yeni araçlar, ülkemizin dört bir yanında yolcularımıza hizmet verecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen seyahat markası olarak 98 yıllık yol serüvenimizde her vakit yol arkadaşlarımıza en güzel hizmeti sunma çabası ile çalıştık. En âlâ hizmet ölçütlerimizden biri kuşkusuz, son teknolojilerle donatılmış, en çağdaş araçlar diyebilirim. Yolcularımızın güvenliği, konforu ve keyif alacakları bir seyahat tecrübesi için otobüslerin kalitesi büyük ehemmiyet taşıyor. Bu nedenle de filomuzu daima yeniliyor, gençleştiriyor ve güçlendiriyoruz. Bugün de yeniden yol arkadaşlarımız için seyahati daha keyifli ve unutulmaz kılacağına inandığımız son model TEMSA VIP Safir otobüsler ile filomuzu daha da güçlendirdik.  TEMSA otobüsleri ülkemizde üretilen ve teknoloji, konfor, güvenlik ve yüksek tasarrufun yanı sıra tabiat dostu motorlarıyla bölümde kendini kanıtlamış araçlar. Bu sayede filomuza da güç katacaklarına inanıyoruz. TEMSA ile iş birliğimiz çok uzun yıllara dayanıyor. Bugün bu güçlü markamızla olan yol arkadaşlığımıza yeni bir halka daha eklemenin memnunluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki süreçte de yeniden yeni yatırımlarla Kâmil Koç’un hizmet kalitesini farklı noktalara taşımaya devam edeceğiz. Yeni otobüslerimiz Kâmil Koç Ailesi’ne ve tüm yolcularımıza güzel olsun.”

 

“İki esaslı şirketin iş birliği bölümün farklı paydaşlarına da örnek olacak”

TEMSA Türkiye Satış Yöneticisi Baybars Dağ da Türkiye’nin iki değerli markasının iş birliklerini yeni alımlarla çok daha güçlendirdiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: 

“TEMSA olarak, toplu taşımayı çok daha inançlı, çok daha konforlu, çok daha çevreci bir noktaya getirebilmenin lakin ve fakat dalda güçlü iş birlikleriyle mümkün olduğunu çok düzgün biliyoruz. Kâmil Koç ve TEMSA ortasındaki iş birliğini de yalnızca bir satış mutabakatıyla hudutlu görmüyoruz. Bu iki şirketin vizyon paydaşlığı, bölümün gelişimi açısından da çok kıymetli bir tesir gücüne sahip. Çok uzun yıllara dayanan iş birliğimizin önümüzdeki periyotta daha güçlendirilmesi en büyük önceliklerimizden biri olacak. Otobüs seyahati denince Türkiye’de akla gelen birinci markalar ortasında yer alan; yıllardır verdiği kaliteli hizmetle Türkiye iktisadıyla özdeşleşen bu iki esaslı şirketin iş birliği, inanıyoruz ki bölümün farklı paydaşlarına da örnek olacak. Filoların yenilenmesi, araç yaşlarının düşürülmesi konfor ve güvenlik alanında yolcular için çok kıymetli bir kıymet yaratırken, bilhassa emisyonların düşürülmesine verdiği katkıyla da Türkiye’nin ve kesimimizin sürdürülebilirlik amaçları için de son derece değerli. TEMSA olarak, bu alanda gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmalarımızla, yalnızca müşterilerimizin günlük gereksinimlerine tahlil bulmuyoruz. Tıpkı vakitte gelecek için de onlara taraf gösteriyor, onların gelecekte yapacağı yatırımlara da bugünden hazırlanıyoruz. Bugüne kadar geliştirdiğimiz 10 farklı sıfır emisyonlu aracımız, bu yaklaşımımızın en güçlü göstergesi. Umuyoruz ki, kesimdeki iş birliklerimizi önümüzdeki devirde sıfır emisyonlu araçlarımıza da yayarak, sürdürülebilirlik alanında çok daha büyük gayelere birlikte yol alacağız. Ayrıyeten Kâmil Koç’un 2024 yatırımlarına TEMSA araçlarıyla başlamasının kendileri için başka bir değeri olduğunu söz ederken, “Bu yatırımı, Kâmil Koç’un TEMSA’ya yönelik itimadının çok değerli bir göstergesi olarak görüyoruz. Umuyoruz bundan sonra da iş birliğimiz çok daha güçlenecek. TEMSA olarak, bugüne kadar her vakit kesimde birincilerin peşinde olduk. Bundan sonra da Kâmil Koç ile birlikte dalda bu birincilerin izinde olacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ