yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kandıra sahillerine ulaşım 12 Temmuz’da başlıyor

UlaşımPark, her yıl olduğu üzere bu yıl da vatandaşları Mavi Bayraklı kıyılara ulaşımını sağlayacak

Kandıra sahillerine ulaşım 12 Temmuz’da başlıyor


Kandıra kıyılarına ulaşım 12 Temmuz’da başlıyor

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark, bu yıl da vatandaşları Mavi Bayraklı kıyılara ulaştıracak. 12 Temmuz cuma günü birinci seferini gerçekleştirecek otobüsler yaz mevsimi müddetince seferlerine devam edecek. Detaylı saat ve güzergâh bilgileri www.kocaeli.bel.tr, www.e-komobil.com ve www.ulasimpark.com.tr adreslerinden öğrenilebilecek.

 

800CK İLE KIYILARA RAHAT ULAŞIM

Kandıra kıyılarına birinci seferi 12 Temmuz cuma günü yapacak olan 800CK gün içinde toplamda 10 otobüs ile 40 sefer gerçekleştirecek. Kocaeli Kentler Ortası Otobüs Terminali’nden hareket edecek 800CK; Kerpe, Kumcağız ve Cebeci’ye ulaşım sağlayacak. 800CK Terminal’den birinci seferini saat 08.15’de, Cebeci’den ise son seferini 22.30’da gerçekleştirecek.

 

GÜNDE 40 SEFER YAPILACAK

800CK çizgisi ile vatandaşlar, Kocaeli Kentler Ortası Otobüs Terminali’nden Kerpe, (Miço bayanlar plajı), Kefken ve Cebeci güzergâhında seyahat edebilecek. Hafta içi Terminal’den birinci seferini saat 08.15’de yapacak olan 800CK, son seferini 22.30’da Cebeci’den gerçekleştirecek. Hafta sonu ise birinci seferini 07.45’te, son seferini de Cebeci’den 23.00’de gerçekleştirecek olan 800CK günde yapacağı 40 sefer ile vatandaşları Kerpe, (Miço bayanlar plajı), Kefken ve Cebeci kıyılarına inançlı bir biçimde ulaştıracak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ