yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Karabağlar’da gece gündüz temizlik mesaisi

Karabağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü grupları, İzmir Büyükşehir Belediyesi gruplarıyla ortaklaşa bir biçimde bayramın birinci gününden itibaren gece gündüz demeden paklık çalışmaları gerçekleştirdi.

Karabağlar’da gece gündüz temizlik mesaisi


Karabağlar’da vatandaşların pak ve sağlıklı bir bayram geçirmesi için çalışmalar gece gündüz sürüyor.

Karabağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü takımları, İzmir Büyükşehir Belediyesi gruplarıyla ortaklaşa bir biçimde bayramın birinci gününden itibaren gece boyunca ilçenin çeşitli noktalarında paklık çalışmaları gerçekleştirerek caddeleri yıkadı.

Özellikle kurban bölümlerinin akabinde etrafta yaşanabilecek kirlilikleri önlemek maksadıyla caddeleri yıkayan takımlar, sabah saatlerine kadar misyonlarına devam etti.

Temizlik çalışmaları bayram uzunluğu sürecek

Eskiizmir Caddesi ve Ordu Caddesi üzere ağır bölgelerde ağır bir mesai harcayan gruplar, bayram müddetince vatandaşların pak bir etrafta bayram geçirmeleri için çalışmaya devam ediyor. Gece boyunca süren paklık çalışmaları, sabahın birinci ışıklarıyla birlikte devam ediyor. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü takımlarının caddelerde gerçekleştirdiği yıkama ve öteki paklık çalışmaları bayram boyunca sürecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ