yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın Miraç Kandili Mesajı

Karaman Belediye Lideri Savaş Kalaycı, yayınladığı iletiyle tüm Karaman halkının ve İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik etti.

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın Miraç Kandili Mesajı


Karaman Belediye Lideri Savaş Kalaycı, yayınladığı bildiriyle tüm Karaman halkının ve İslam âleminin Miraç Kandili’ni tebrik etti.

6 Şubat Şalı gecesi idrak edeceğimiz Miraç Kandili münasebetiyle Belediye Lideri Savaş Kalaycı bir bildiri yayınladı. Lider Kalaycı, iletisinde: “Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in, Mescid-i Aksa’dan aziz Allah’ın huzuruna yükselişinin tecelli ettiği bu kutlu gecede; Cenab-ı Hakk’ın sonsuz affı ve merhametine sığınarak, 6 Şubat sarsıntılarının sene-i devriyesinde bir daha bu türlü felaketlerin yaşanmamasını niyaz ediyor, hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Yapacağımız duaların kentimize, ülkemize ve tüm dünyaya huzur ve memnunluk getirmesini temenni ederken, başta Karaman halkı olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve İslam âleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutluyor, hemşehrilerimi sevgi, hürmet ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ