yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin 2023-2024 Akademik Yılı mezuniyet törenine katıldı. Mezuniyet heyecanının yaşandığı törende, 109 öğrenci mezun oldu

KOÜ Turizm Fakültesi’nin 2023-2024 Akademi yılı mezuniyet merasimi geniş iştirakle gerçekleştirildi. Fakülte bahçesinde düzenlenen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Faruk Çelik, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emrah Özkul, Kartepe Turizm MYO Müdürü Doç. Dr. Bilsen Bilgili, turizm özel dal temsilcileri, kısım liderleri, akademik ve idari çalışanın yanı sıra mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin 2023-2024 Akademik Yılı mezuniyet törenine katıldı. Mezuniyet heyecanının yaşandığı törende, 109 öğrenci mezun oldu


KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmasında Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emrah Özkul, “Bizim her vakit yanımızda olan ve takviyelerini esirgemeyen Kartepe Belediye Liderimiz Av.M.Mustafa Kocaman’a çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize yeni hayatlarında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

FARKLI DÜNYALAR

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Faruk Çelik ise “Bugün büyük bir heyecanı daima birlikte yaşıyoruz. Turizm bölümünde çalışanlar yeni yerler ve yeni beşerler görmenin yanı sıra farklı kültürleri de deneyim etme imkanı bulmaktadırlar. Bugün mezun olan evlatlarımıza güzel olsun dileklerimi iletirken muvaffakiyetler diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

KOÜ BAŞIMIZIN TACI, GÖZ BEBEĞİMİZDİR

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Evlatlarımız bugün hayatlarının çok kıymetli bir dönüm noktasındadırlar. Yeni hayatlarında muvaffakiyetler diliyorum. Gençlerimiz heyecan içerisinde olurken, aileler gurur duymaktadırlar. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Çok hoş bir gençlik geliyor. Bizlere dokunacak, hayata dokunacak birçok işler yapacaksınız. KOÜ hayatın içerisinde yer almaktadır. KOÜ başımızın tacı, göz bebeğimizdir. Ahenk içerisinde çalışıyoruz. Her vakit sizlerin destekçisi ve yanınızda olacağız” dedi.

 

ÇOK KIYMETLİ KIYMETLERİMİZ VAR

“Evlatlarımız burayı unutmayınız” diyen Lider Kocaman, “Kartepe önümüzde ki 10-20 yıl içerisinde bölgenin en değerli ilçelerinden biri olacak. Sizlerde ilçemizin çok değerli bir ferdisiniz. Burayı unutmayacağınızı biliyorum. Kartepemiz 2009 yılında kuruldu. Çok değerli kıymetlerine sahiptir. Kartepemiz ile gurur duyuyoruz. Daima birlikte Kartepeyi geliştirelim” açıklamasında bulundu.

 

109 ÖĞRENCİ MEZUN OLDU

Kocaeli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin 2023-2024 Akademik Yılı’nda Turizm İşletmeciliği Birincisi Murat Pekkaracan, Fakülte birincisi Rümeysa Ergün, Fakülte İkincisi Nezihe Büşra Çayır ve Fakülte Üçüncü Hasret Günay oldu. Mezuniyet heyecanının yaşandığı merasimde, dereceye giren öğrencilere plaket verildi. Mezun olan 109 öğrenci anı dokümanlarını öğretim elemanlarından alırken, birlikte kep atılması ile merasim sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim