yandex
ankara seo
ankara web tasarım
22.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kaspersky, META bölgesinin en büyük İş Ortağı Konferansı’nda Türkiye’den ortaklarını onurlandırdı

Kaspersky, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) bölgesi için en büyük iş ortağı konferansını düzenledi. 65’ten fazla şirketten 115’ten fazla iş ortağı iştirakçisi Mayıs ayının ortasında Tayland’ın Phuket kentinde bir ortaya geldi.

Kaspersky, META bölgesinin en büyük İş Ortağı Konferansı’nda Türkiye’den ortaklarını onurlandırdı


Şirket, 2023 yılında META bölgesinde %19 B2B büyümesi ile başarılı bir büyüme kaydettiğini bildirdi. Konferans sırasında üst seviye Kaspersky yöneticileri siber güvenlik dalındaki gelişmeleri, şirketin yenilikçi tahlillerini ve gelecek vizyonunu sundu ve bir evvelki yıl inanılmaz performans gösteren distribütör ve bayileri ödüllendirdi.

Kaspersky’nin Kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky yaptığı açılış konuşmasında, şirketin ticari faaliyetlerine ait bilgiler verdi. Eugene ayrıyeten, özel siber güvenlik ihtiyaçları olan İnternet irtibatlı gömülü sistemler için bir işletim sistemi olan özel KasperskyOS’a sahip Cyber Immune (Siber Bağışıklık) tahlilleriyle BT’nin geleceğine katkıda bulunan iş ortaklarından bahsetti. 

Kaspersky portföy güncellemeleri detaylı olarak sunuldu. Bu güncellemeler ortasında entegre XDR ile yeni piyasaya sürülen Kaspersky Next eser serisi , Kaspersky Thin client 2.0 Siber Bağışık tahlili, coğrafik olarak dağıtılmış ağları korumak için tasarlanmış Kaspersky SD-WAN ve Kaspersky Cloud Workload Security’nin bir modülü olan Kaspersky Container Security yer alıyor. Siber güvenlik değerlendirmesi, eğitimler, Araştırma Sandbox’ı, Dijital Ayak İzi İstihbaratı vb. içeren Kaspersky Tehdit İstihbarat Tahlillerine özel ilgi gösterildi.

Sunumlar ve ağ oluşturma sırasında kanal programı iyileştirmeleri, en uygun uygulamalar ve muvaffakiyet kıssaları de tartışıldı.

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü Toufic Derbass, “İş ortaklarımızla daima bağlantı halindeyiz, fakat onlarla özel bir aktiflikte buluşmak bilhassa verimli ve işbirlikçi oldu, zira iş ortağı konferansında META bölgesindeki ek Kaspersky yatırımlarını içeren ileriye dönük birçok teşebbüsü şekillendirecek birçok yüksek profilli tartışma gerçekleşti” dedi. “Uç Nokta müdafaası ve Kaspersky Industrial Cyber Security’den şirket içi Siber Güvenlik Farkındalık Platformu, MDR ve Tehdit İstihbaratına kadar uzanan üst seviye tahlillerle, iş ortaklarımıza büyüme fırsatları ve müşterilerimize tüm muhtaçlıklarını karşılayan siber güvenlik sunmaktan memnunluk duyuyoruz.”

Konferansta ortaklar ve distribütörler çeşitli kategorilerde mükafatlar aldı. Türkiye’den ödül kazanan ortaklar şunlar:

  • En Âlâ Proje Mükemmellik Ödülü: Adalet Bakanlığı için L&N Bilgisayar’ın projesi
  • Yılın Stratejik Ortağı Mükafatı: Infrasis
  • Yılın Büyüme Ortağı: Elfanet
  • Yılın Kanal Şampiyonu: Mustafa Çalışkan, Infonet
  • En Yüksek Gelir: Güney Bilgisayar
  • META Bölgesinde Yılın Stratejik Ortağı: Go Faster
  • META Bölgesinde Özel Takdir Mükafatı: Azza Khanjari – OverSeas Business Machines 

Kaspersky Türkiye Genel Müdürü İlkem Özar, ‘Geçtiğimiz yıl üstün performans sergileyen ortaklarımızı tebrik ediyor ve tüm distribütörlerimize ve bayilerimize gelecekte muvaffakiyetler diliyoruz. . Birlikte Türkiye’de siber uzayı daha inançlı hale getiriyoruz ve daha fazla muvaffakiyet kazanmak için 2024’e inançla bakıyoruz’ dedi.

*B2B büyüme sayısı, geliri değil net satış rezervasyonlarını temsil etmektedir; 2023 yılı itibariyle sabit oranlarda sunulmuştur.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim