yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kayadibi köylülerine Başkan Tugay’dan Hıdırellez sürprizi

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, baharın müjdecisi ve rahmetin sembolü Hıdırellez’i Bornova Kayadibi Mahallesi sakinleriyle kutladı.

Kayadibi köylülerine Başkan Tugay’dan Hıdırellez sürprizi


İmece yöntemi düzenlenen köy yemekleriyle yüzlerce kişiyi bir ortaya getiren 160. Kayadibi Mahallesi Hıdırellez Şenliği’nde renkli imgeler oluştu. 

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, Bornova Kayadibi Mahallesi’nde 160. kere düzenlenen Hıdırellez Şenliği’ne katıldı. Türkiye’nin en eski Hıdırellez kutlamalarından biri olarak kabul edilen klasik şenlikte,  Bornova Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Bornova 57. Topçu Tugayı Kurmay Başkanı Kıdemli Albay Yıldırım Pektaş, Kayadibi Mahallesi Muhtarı Azime Işık, etraf köylüler de yer aldı. Yörük köylerinden Kayadibi sakinlerinin ağır ilgisiyle karşılaşan Lider Dr. Cemil Tugay, yurttaşlarla tek tek selamlaşarak istek ve dileklerini dinledi. 

Tugay: “Tüm dilekleriniz gerçekleşsin”
160. sefer düzenlenen Hıdırellez Şenliği’nde vatandaşlarla bir ortada olmanın memnunluğu içerisinde olduğunu tabir eden İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Cemil Tugay, “Akşam kesinlikle dua ve dileklerimiz olacak.  Tüm dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum. Sizlerin seçtiği bir belediye başkanı, kardeşiniz ve evladınız olarak inşallah ülkemizin ve kentimizin bundan sonra daha hoş günler yaşamasına şahitlik ederiz. Çocuklarımızın geleceklerinin aydınlık olmasını diliyorum. Gönlünüzdeki tüm dilekler gerçekleşsin” dedi. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ