yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kayalar Kimya Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’na Hazır!

Kayalar Kimya, bu yıl 8-10 Mayıs günleri ortasında 9’uncusu düzenlenen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nda dal profesyonelleri ile bir ortaya gelecek.

Kayalar Kimya Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’na Hazır!


Kimya bölümünün önder şirketlerinden Kayalar Kimya, boya ve hammaddeleri dalına istikamet veren 9. Memleketler arası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı paintistanbul & Turkcoat’ta dal profesyonelleriyle buluşacak.

Kayalar Kimya,   8-10 Mayıs 2024 tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuara Genç, Düfa, Woodsol markaları ve Kayalar Endüstriyel Tutkallar ile katılacak ve yenilikçi eserlerini tanıtacak. Fuar kapsamında konferanslar da düzenlenecek. Bu çerçevede Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kayalar, 9 Mayıs’ta gerçekleştirilecek “Bölgenin Üretim Merkezi Türkiye’de Boya İhracatının Geleceği” bahisli panelde konuşmacı olarak yer alacak.

Fuara ait konuşan Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Lideri Ersin Kayalar, “Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, dalımızın en değerli buluşma noktalarından biri. Bu ve gibisi fuarların ve buluşmaların dalımızın daha da ileriye taşınması ismine büyük kıymet taşıdığını düşünüyoruz ve bu nedenle markalarımız ile faal olarak bu platformlarda yer alıyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ