yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kayalar Kimya’dan “Teknolojinin Lider 100leri”ne Önemli Destek

Kayalar Kimya’nın da takviye verdiği, Türkiye’nin teknoloji alanında en yetenekli gençlerini seçerek onlara teknik ve toplumsal marifetler kazandırmayı hedefleyen Teknolojinin Önder 100leri projesine katılan 189 öğrenci, sertifikalarını aldı.

Kayalar Kimya’dan “Teknolojinin Lider 100leri”ne Önemli Destek


 

Kayalar Kimya’nın da dayanak verdiği, Türkiyenin teknoloji alanında en yetenekli gençlerini seçerek onlara teknik ve toplumsal maharetler kazandırmayı hedefleyen Teknolojinin Başkan 100leri projesine katılan 189 öğrenci, sertifikalarını aldı. 

Teknolojide Bayan Derneği (Wtech) tarafından hayata geçirilen, Türkiye’nin teknolojide yetişmiş insan gücüne katkı sağlamayı amaçlayan Teknolojinin Başkan 100leri projesi birinci mezunlarını verdi. Türkiye’nin teknoloji alanında en yetenekli gençlerini seçerek onlara teknik ve toplumsal marifetler kazandırmayı hedefleyen programın destekçilerinden biri de kimya kesiminin başkan şirketlerinden Kayalar Kimya oldu.  Kayalar Kimya’nın mentörlük yaptığı ve sponsoru olduğu 2 öğrenci, programın mezunları ortasında yerini aldı.

Öğrencilerin yüzde 80’i bayanlardan oluşan projenin, bayanları teknoloji dalına kazandırmak manasında son derece kıymetli ve kıymetli olduğunun altını çizen Kayalar Kimya İnsan Kaynakları Yöneticisi Dilek Ün “Teknolojinin Önder 100leri projesine katkı sağlamaktan büyük bir memnunluk duyuyoruz. Bayanların cam tavanları yıkmalarını sağlayan, onların gelişimine dayanak olarak önlerini açan bu türlü projelerin artmasını diliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ