yandex
ankara seo
ankara web tasarım
19.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Keçiören Belediyesi Yaşlı ve Engelliler İçin Evde Temizlik

Keçiören Belediyesi tarafından toplumsal belediyecilik çalışmaları kapsamında yapılan, yaşlı ve engelli vatandaşların yararlandığı konutta paklık hizmeti hayatı kolaylaştırıyor.

Keçiören Belediyesi Yaşlı ve Engelliler İçin Evde Temizlik


Keçiören Belediyesi tarafından toplumsal belediyecilik çalışmaları kapsamında yapılan, yaşlı ve engelli vatandaşların yararlandığı meskende paklık hizmeti hayatı kolaylaştırıyor.

Bu kapsamda Keçiören Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan paklık grubu, yaşlı ve engelli vatandaşların meskenlerinde taban köşe paklık yaparak tertemiz bir ortamın oluşmasını sağlıyor.

Yaşanabilir bir kent oluşturacağız

Temizlik hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar belediye ile bağlantıya geçerek randevu oluşturuyor. Gruplar, belediyedeki uyum ünitesince belirlenen gün ve saatte ilgili adreslere giderek paklık çalışmalarını yapıyor. Keçiören’i, toplumun her bölümü için yaşanabilir bir kent yapmayı hedeflediklerini kaydeden Keçiören Belediye Lideri Dr. Mesut Özarslan, özellikle yaşlı ve engelli vatandaşların ömrünü kolaylaştıracak birçok yeni hizmetin de hayata geçirileceğini belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ