yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kemer Belediyesi’nden “Savaşsız Çocukluk Projesine” destek

Savaşsız Çocukluk Projesi Türkiye İştirak Yöneticisi Natalia Olieinikova ve projenin bağış kampanyası sorumlusu Rianska Yana, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Cansın Efir de yer aldı.

Kemer Belediyesi’nden “Savaşsız Çocukluk Projesine” destek


Lider Yardımcısı Baytekin’i ziyaret eden Savaşsız Çocukluk Projesi Türkiye İştirak Yöneticisi Natalia Olieinikova ve projenin bağış kampanyası sorumlusu Rianska Yana, proje hakkında Lider Yardımcısı Baytekin’e bilgi verdi.

Baytekin, Kemer Belediyesi olarak Rusya – Ukrayna savaşından kaçarak gelen Ukraynalı çocukların genel gereksinimlerinin karşılanması konusunda takviye vereceklerini  söyledi.

Savaşsız Çocukluk Projesi Türkiye İştirak Yöneticisi Natalia Olieinikova ise takviyelerinden ötürü Lider Yardımcısı Baytekin’e teşekkür ettiğini kaydetti.

Ziyaret sonrası Baytekin, Savaşsız Çocukluk Projesi Türkiye Paydaşlık Yöneticisi Natalia Olieinikova ve projenin bağış kampanyası sorumlusu Rianska Yana ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ