yandex
ankara seo
ankara web tasarım
17.07.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Key Partners Türkiye Pazarına Girdiğini Duyurdu

Şirketlerin organizasyonel değişim ve gelişim süreçlerinde yalnızca executive search alanında işe alım değil birebir vakitte orta idare gereksinimlerine dayalı spesifik hizmetler nezdinde şirketlerin iş & tahlil ortağı olan Key Partners, Türkiye ofisini İstanbul’da açtığını C-Suite Connect’te duyurdu.

Key Partners Türkiye Pazarına Girdiğini Duyurdu


Şirketlerin organizasyonel değişim ve gelişim süreçlerinde yalnızca executive search alanında işe alım değil tıpkı vakitte orta idare gereksinimlerine dayalı spesifik hizmetler nezdinde şirketlerin iş & tahlil ortağı olan Key Partners, Türkiye ofisini İstanbul’da açtığını C-Suite Connect’te duyurdu.

2 Şubat’ta Hilton Double Tree’de gerçekleşen üst seviye yöneticiler için tesirli bir ağa erişim sağlayan C-Suite Connect platformunu iş ortaklarından Key Partners Türkiye Kurucu Ortağı Aslı Güngör, şirketlerin C-level başkanları ile bir ortaya gelerek Istanbul’da Executive Search İşe Alım, Eğitim ve İdare Danışmanlığı gereksinimlerine yönelik spesifik tahlillere dayalı faaliyetleriyle birlikte Sürdürülebilir Meslek ve iş ortaklarını destekledikleri tahlil odaklı çalışmaları hakkında açıklamada bulundu.

İş dünyasındaki aktüel mevzuları tahlil etme, tecrübeleri paylaşma ve geleceğe dair vizyonları ayrıntılandırma imkanı sunan C-Suite Connect farklı kesimde yer alan C level önderleri bir ortaya getirerek tecrübe paylaşımı ve networking imkanlarını iştirakçilere aktardı. Tesirli bir erişim ağı olarak öne çıkan C-Suite Connect’in bu etkinliğinde Sürdürülebilirlik teması ile ilgili platformun iş ortaklarından Key Partners Istanbul, küresel ve Türkiye’deki değişim ve gelişim mevzularıyla birlikte Executive Search perpektifinden Sürdürülebilir Meslek hakkında C level başkanlara açıklamalarda bulundu. KeyPartners İstanbul, faaliyetleri kapsamında bölge farkı gözetmeksizin Türkiye pazarı ile birlikte; farklı ülkeler ve bölgeler için de tecrübe ve uzmanlıklarının bulunduğunu  farklı kesimlerden iştirak gösteren C level başkanlar ile paylaşarak Executive Search İşe Alım ve İdare Danışmanlığı alanlarında gereksinimlerine yönelik sürdürülebilirlik siyasetlerini dinleyicilere aktardı.

Executive Search İşe Alım ve Interim Management gereksinimlerine yönelik uzmanlık alanlarıyla ve fark yaratıcı çalışmalarıyla konumlanan KeyPartners, muhtaçlığa nazaran tahlil üreten yaklaşımı ile öne çıkıyor. İş ortaklarının başta Executive Search İşe Alım ve Interim Management alanlarındaki gereksinimlerine süreçlerdeki dinamik idare ve inovatif metodolojiyle iş ortağı pozisyonunda bulunan KeyPartners, farklı sanayilerde 20 yılı aşkın memleketler arası seviyede tecrübesiyle uzmanlık alanları ve milletlerarası idare ağı ile dikkat çekiyor.

Türk pazarına girme süreçlerini ve danışmanlık alanında sürdürülebilirlik siyasetlerini anlatan Key Partners Türkiye Kurucu Ortağı Aslı Güngör C-Suite Connect’te yaptığı konuşmada; iş ortaklarının yapılarında sürdürebilir meslek bahislerini başta işe alım, eğitim ve idare danışmanlığı alanlarını gereksinime nazaran özel tahliller sunarak ele aldıklarını belirtti.

KeyPartners Türkiye Kurucu Ortağı Aslı Güngör, idare konseylerine hakikat önderlerin seçilmesi ve C-level konumların transfer süreçleri başta olmak üzere; Strateji, Tedarik Zinciri, Satın Alma, Satış, Pazarlama, Kurumsal Bağlar, Finans, İnsan Kaynakları, Hukuk, Risk İdaresi, Teknoloji ve Siber Güvenlik divizyonlarıyla İstanbul Ofisinin yanı sıra memleketler arası ofislerdeki kıdemli takımıyla Executive Search İşe Alım, Eğitim ve İdare Danışmanlığı  çalışmalarından çeşitli sanayilerden örnekler vererek fark yaratan  tahlillerinden bahsetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim