yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Kıymetli Eşyalarınızı Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar ile Koruyun

Artık yaz aylarında seyahate çıkarken meskende bırakacağınız pahalı eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kıymetli Eşyalarınızı Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar ile Koruyun


Artık yaz aylarında seyahate çıkarken meskende bırakacağınız pahalı eşyalarınız için endişelenmenize gerek kalmayacak. Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi, mücevherlerinizden değerli dokümanlara, elektronik aygıtlardan öteki değerli varlıklarınıza kadar her türlü kıymetli eşyanızı itimatla saklayabileceğiniz tahliller sunuyor.

 

Akıllı Kasa

Yale Akıllı Kasa, Yale Home uygulamasının yanı sıra, fizikî anahtar yahut dahili tuş grubunu kullanarak açılabiliyor. Lazer kesim kapı ve iki adet kesilmeye sağlam çelik kilitleme mili bulunuyor. Kapı açıldığında ışığı aktifleşiyor. Çıkarılabilir rafı ve kancaları eşyalarınızı tertipli bir halde saklamanızı sağlıyor. Yale Home uygulaması ile, kasanın durumunu her yerden denetim edebiliyorsunuz.

 

Motorlu Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Motorlu Kasalar, lazerle kesilmiş çelik kapılar ve kesilmeye güçlü çelik kilitleme milleri ile yüksek seviyede güvenlik sunuyor. Kasa şifre, master kod yahut anahtar ile açılabiliyor. Üç yanlış şifre girilmesi durumunda, otomatik olarak bir dakika müddetle kapanıyor. İçindeki ışık sayesinde eşyaların rahatça görünmesini ve kancalar da düzenle saklanmasını sağlıyor.

 

Parmak İzli Kasalar

Yale Yüksek Güvenlikli Parmak İzli Motorlu Kasalar, parmak izi tanıma teknolojisi ile kasaya anında erişim sağlyor. Kasaya 100’e kadar farklı parmak izi izi tanımlanabiliyor. Bu kasalar, lazer kısımlı kapıları ve  kesilmeye dirençli Kilitleme milleri sayesinde  en bedelli eşyalarınız için üstün müdafaa sunuyor. Ayrıyeten, üç yanlış şifre denemesinden sonra otomatik olarak kilitlenme özelliği ile ekstra güvenlik sağlıyor.

Yale Yüksek Güvenlikli Kasalar serisi hakkında daha fazla bilgi almak için yalehome.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yale Hakkında

Yale, 183 yıldır insanları, yerleri, eşyaları ve en sevdiklerimizi koruyan başkan bir güvenlik markasıdır. Ön kapılar, iç kapılar, dolaplar, paket teslimatları ve daha fazlası için yenilikçi mekanik kilitlerimiz, alarmlarımız, kasalarımız ve akıllı kilitlerimizle dünyanın dört bir yanında milyonlarca mesken ve işyerinin güvenliğini sağlıyoruz. Yale, geçiş çözümlerinde dünya lideri ASSA ABLOY Grubu’nun bir parçasıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ