yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı

Annelerin sevgi ve fedakârlığın beden bulmuş hali olduğunu tabir eden Lider Altay, vatanımız için evlatlarını toprağa veren şehit anneleri ve çocukları için savaşan Gazzeli anneler başta olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı


Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Anneler Günü vesilesiyle bir bildiri yayımladı.

Başkan Altay’ın bildirisi şu formda:

“Annelerimiz, sevgi dolu yürekleriyle hayatımıza ışık tutan, fedakârlıkları ve özverileriyle bizlere her daim rehber olan yegâne varlıklardır. Annelerimiz sevgi ve fedakârlığın beden bulmuş hali; sabrın ve şefkatin yegâne timsali; aile kavramının ve toplumumuzun en temel harcıdır.

Annelerimizin her birinin öyküsü, fedakârlık ve seviyle dokunmuş bir destandır. Onların emekleri, gözyaşları ve duaları, bizlere daha güçlü, daha umut dolu bir gelecek inşa etmemiz için ilham vermektedir.

Her birimiz, annelerimizin şefkatli ellerinde büyüdük, onların sevgisiyle güçlendik ve onların dualarıyla bu günlere geldik. Bize düşen onlara güzel evlat olabilmek, onların isteklerini ve hayır dualarını alabilmek olmalıdır. 

Anneler Günü vesileyle, çocukları için, vatanları için İsrail’in zulmüne karşı direnen Gazzeli kahraman anneleri de hürmetle anıyorum. İnşallah zafer imanlı kalpleriyle soykırıma karşı direnen annelerin ve Filistin halkının olacaktır. 

Bu hislerle, vatanımız için evlatlarını toprağa veren şehit anneleri ve çocukları için savaşan Gazzeli anneler başta olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sıhhat, memnunluk ve huzur dolu bir ömür diliyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ