yandex
ankara seo
ankara web tasarım
25.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Konya Büyükşehirden “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” Etkinliği

Konya Büyükşehir Belediyesi, “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” hasebiyle aktiflik düzenledi. Büyükşehir Belediyesi, etkinlikler kapsamında işe bisikletle gelen çalışanlar ile sabahın erken saatlerinde bisiklet yollarında bisiklet kullanan vatandaşlara atkı, bere ve eldiven seti armağan etti

Konya Büyükşehirden “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” Etkinliği


Konya Büyükşehir Belediyesi, “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” hasebiyle aktiflik düzenledi. Büyükşehir Belediyesi, etkinlikler kapsamında işe bisikletle gelen çalışanlar ile sabahın erken saatlerinde bisiklet yollarında bisiklet kullanan vatandaşlara atkı, bere ve eldiven seti ikram etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi, “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” kapsamında aktiflik gerçekleştirdi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ercan Uslu, “Dünya Kışın Bisikletle İşe Gitme Günü” münasebetiyle belediye çalışanlarıyla birlikte işe bisikletle geldi.

Uslu, Türkiye’nin bisiklet kenti olarak bilinen Konya’da, Büyükşehir Belediyesi olarak her vakit çeşitli projelerle bisiklet kullanımı konusunda farkındalığı artırmayı amaçladıklarını belirterek aktifliğe katılan işçiye teşekkür etti.

İşe bisikletle gelen Büyükşehir Belediyesi işçileri de her gün bisiklet kullandıklarını söz ederek, bu alanda yapılan “Bisiklet Tramvayı”, “Bisiklet Yolları” üzere çalışmalar sayesinde gidecekleri yere daha inançlı ve süratli bir formda ulaştıklarını söyledi. 

 

BİSİKLET KULLANCILARINA ATKI, BERE, ELDİVEN DAĞITILDI

Ekinlikler kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ise bisikletle gelen belediye çalışanları ile sabahın birinci ışıklarıyla birlikte bisiklet yollarında bisiklet kullanan vatandaşlara atkı, bere ve eldiven seti dağıtıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ