yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

LÖSEV LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Doğum Gününü Kutladı

lk olarak 2000 yılında lösemili çocuklara fiyatsız tedavi hizmetine başlayan ve 2016 yılından bu yana tüm branşlarda hizmet veren LÖSANTE Hastanesi’nin bahçesinde yapılan şenlikte, hastalar, hastane ziyaretçileri, ve gönüllüler doyasıya eğlendi.

LÖSEV LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Doğum Gününü Kutladı


LÖSEV’in halkın bağışları ile tuğla tuğla inşa ettiği LÖSANTE Çocuk ve Yetişkin Hastanesi, kuruluşunun yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladı. Birinci olarak 2000 yılında lösemili çocuklara fiyatsız tedavi hizmetine başlayan ve 2016 yılından bu yana onkoloji kentinde, tüm branşlarda hizmet veren LÖSANTE Hastanesi, bu özel günü hastane bahçesinde düzenlenen bir şenlikle taçlandırdı. Aktifliğe hastane ziyaretçileri, LÖSANTE hastaları ve LÖSEV gönüllüleri ağır ilgi gösterdi. Piyano ve keman dinletisi ile başlayan şenlikte, iştirakçiler doyasıya eğlendi. DJ Serkan Kızılbayır’ın enerjik performansıyla müzik dolu anlar yaşanırken, kum boyama, yüz boyama, kurdele dansçıları ve animasyon gösterileriyle de etkinlik renklendi.

LÖSANTE Hastanesi çalışanı, aktiflik kapsamında büyük bir emek ve özveri ile hazırladıkları özel bir dans gösterisiyle konuklara keyifli anlar yaşattı. Hastane çalışanları, yalnızca mesleklerinin gerektirdiği sıhhat hizmetleriyle değil, birebir vakitte bir ortaya gelerek oluşturdukları olumlu enerjiyle de takdir topladı.

LÖSANTE Hastanesi Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Merkezi Lideri Prof. Dr. Ahmet Emin Kürekçi yaptığı açılış konuşmasında “Sizlere daha yeterli hizmet verebilmek ve çocuklarımızın hayatına dokunabilmek için, onları muvaffakiyetle tedavi edebilmek için son derece bilimsel ataklar ve gelişmeler gerçekleştirme sürecindeyiz. LÖSEV ve LÖSANTE büyümeye devam ediyor. Sizlerin dayanağıyla çok daha ileriye gidecektir.” Tabirlerini kullandı.

Dr. Üstün Ezer:  “Daha fazla Çocuğumuzu Tedavi Edeceğiz”

LÖSANTE Hastanesi’nin konferans salonunda devam eden aktiflikte, LÖSEV’i ve LÖSANTE’yi sahiplenen, özveri ve büyük bir uğraş ile çalışan çalışana teşekkürlerini ileten Yönetim Kurulu Lideri Dr. Üstün Ezer yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Çocuklarımız, ailelerimiz, çalışanlarımız ve gönüllülerimizle biz kocaman bir aileyiz. Çok daha büyük işler yapacak daha fazla çocuğumuzu tedavi edeceğiz. Bugün burada doğum günümüzü kutlama aktifliğine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Tüm Branşlarda Hizmet

LÖSANTE hastanesiçocuk ve yetişkin fark etmeksizin tüm hastalara kardiyolojiden yeni doğana, onkolojiden bayan doğuma, acil servisten ağır bakımlara, diş ünitesinden kozmetik dermatolojiye kadar bütün branşlarda hizmet veriyor.  Hastanede erken teşhis ve tedavide büyük kıymete sahip yüksek teknolojik aygıtlar kullanılıyor. Bu sayede biyopsi yapılması mümkün olmayan lezyonların kıymetlendirilmesi, metastaz varlığının araştırılması, düşük doz radyasyonla yüksek çözünürlüklü imajlar elde edilmesi, yumuşak doku görüntüleme sayesinde komplikasyon denetimi yapılması sağlanıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ