yandex
ankara seo
ankara web tasarım
21.04.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Lüleburgaz Belediyesinden yeni uygulama! “Çek gönder, çözüme ortak ol”

Lüleburgaz Belediyesinin taşınabilir uygulamasında hayata geçirdiği “Çek Gönder” sekmesi sayesinde vatandaşlar kent içerisindeki sıkıntıların tahliline ortak oluyor.

Lüleburgaz Belediyesinden yeni uygulama! “Çek gönder, çözüme ortak ol”


Lüleburgaz Belediyesinin taşınabilir uygulamasında hayata geçirdiği “Çek Gönder” sekmesi sayesinde vatandaşlar kent içerisindeki meselelerin tahliline ortak oluyor.

Lüleburgaz Belediyesinin taşınabilir uygulamasında yer alan “Çek Gönder” sekmesi vatandaşları daha süratli bir tahlile ortak ediyor.  Vatandaşlar uygulama sayesinde gördükleri problemlerin fotoğraflarını çekip belediyeye süratli bir biçimde gönderirken, belediye grupları sıkıntılara kısa müddet içinde müdahalede bulunuyor.

Özel grupla süratli müdahale

Bu doğrultuda Lüleburgaz Belediyesi’nin farklı müdürlüklerinden takım oluşturuldu. Kent genelindeki yol, etraf paklığı, altyapı üzere bahislere müdahale eden takım, Çek Gönder Butonu aracılığıyla kendilerine adres bilgisi ve fotoğrafla gönderilen noktaya en kısa mühlet içinde müdahalede bulunuyor.

Bununla birlikte vatandaşların 4445539 numaralı Lüleburgaz Belediyesi Davet Merkezi tarafından aranarak talepleriyle ilgili kayıt oluşturulması sağlanıyor. Oluşturulan kayıtlar sayesinde de vatandaşlar talepte bulundukları hususun takibini şeffaf bir biçimde sağlayabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ