yandex
ankara seo
ankara web tasarım
27.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Mac + İle Her Yerde Spor Artık Mümkün

Türkiye’nin başkan spor ve düzgün ömür markası MAC, Türkiye’de ve dünyada gibisi olmayan uygulaması MAC+ ile konutta, açık havada, kulüpte, istenilen her yerde spor yapma ayrıcalığı sunuyor.

Mac + İle Her Yerde Spor Artık Mümkün


Ücretsiz indirilebilecek MAC+ uygulaması, eşsiz içerikleriyle spor tecrübesini günlük ömrün her anına taşıyor. 

Türkiye’nin başkan spor ve düzgün ömür markası MAC, geniş kapsamlı MAC+ uygulaması ile bütünsel bir spor tecrübesini kullanıcılar ile buluşturuyor. Dünyada gibisi olmayan MAC+ uygulaması ile mesken, açık hava, kulüp fark etmeksizin istenilen tüm yerler idman alanına dönüşüyor.  

MAC Co-CEO’su Mümtaz Demirci, MAC+ uygulamasıyla 1 milyonu aşkın etkin kullanıcıya ulaştıklarını belirterek kelamlarına şöyle devam etti: “MAC olarak ‘İyi Hayat Topluluğu’ odağımız ile her gün daha fazla insanın hayatına dokunarak, daha âlâ bir yaşama adım atmalarını sağlamak gayesiyle sporun hayatın her alanına entegre olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu maksat doğrultusunda, MAC+ kullanıcılara uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış idman programları, güçlü idman kütüphanesi, sıhhat entegrasyonu üzere pek çok ayrıcalık sunarken, yapay zekâ ile entegre Fitbot özelliği sayesinde beslenmeden idman önerilene şahsa özel bir fitness tecrübesi ile konutta, kulüpte, açık havada özetle her yerde sporu günlük ömrün her anına taşıyor. MAC+ uygulamamızla zihnen, ruhen ve bedenen daha yeterli bir yaşama adım atmak isteyen herkesi büsbütün fiyatsız uygulamamızı deneyimlemeye davet ediyoruz.”

Evde, açık havada, istediğin yerde spor sana gelsin, sen kendine gel!” söylemi ile her yerde sporu sahiplenen MAC+’da kategori, mühlet, düzey, eğitmen ve gaye üzere ayrıntılarda filtreleme yapılarak en uygun idman programını oluşturmak mümkün. 

Şehir hayatının akışına uygun esneklikte meskende ve kulüpte idmanı bir ortada sunan esnek program özelliği, her düzey özelinde kazanılabilen rozetler ve idman geçmişinin takip edilmesi üzere ayrıcalıklarla kullanıcılarına kolay ve keyifli bir idman tecrübesi sunan MAC+ ile açık havada spor aktifliklerine katılmak isteyenler de MACTeam ile kentin farklı noktalarında bir ortaya gelerek, fiyatsız olarak birbirinden farklı idmanları uzman MAC eğitmenleriyle deneyimleyebiliyor.  

Beslenme ve âlâ yaşama dair tekliflerin de yer aldığı spora dair uzman blog yazıları da MAC+’da daha güzel bir yaşama adım atmak isteyen herkesi bekliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ