yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

MEB Öğretmenler İçin Başvuru Süresini Bugün Saat 23:59’a Kadar Uzattı!

Öğretmenlerin mesleksel çalışmalarına katılma müracaat müddetlerinin uzatıldığı Milli Eğitim bakanlığı tarafından duyuruldu.

MEB Öğretmenler İçin Başvuru Süresini Bugün Saat 23:59’a Kadar Uzattı!

Milli Eğitim Bakanlığı, 24-28 Haziran tarihleri ortasında düzenlenecek mesleksel çalışma programlarına istedikleri vilayetlerde katılmak isteyen öğretmenler için müracaat müddetini uzattı. Buna nazaran, öğretmenler müracaatlarını bugün saat 23.59’a kadar yapabilecekler.

Eğitim Yılı ve Mesleksel Çalışmalar

2023-2024 eğitim öğretim yılı, 14 Haziran Cuma günü karne dağıtımıyla sona erecek. Öğretmenler ise Kurban Bayramı tatilinin akabinde, 24-28 Haziran tarihleri ortasında mesleksel çalışma programlarına katılacaklar.

Yüz Yüze Mesleksel Çalışmalar

Bu yıl mesleksel çalışmaların yüz yüze yapılması kararlaştırıldı. Öğretmenler, mesleksel çalışmalarını vazifeli oldukları okullar dışında, tercih ettikleri farklı vilayet ve ilçelerde yapabilecekler. Bu imkandan yararlanmak isteyen öğretmenler, müracaatlarını “veri.meb.gov.tr” internet adresinden yapabilecekler.

Başvuru Süresinin Uzatılması

Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmenlerin mesleki çalışmalarını farklı vilayetlerde yapabilmeleri için müracaat müddetini bugün saat 23.59’a kadar uzattığını duyurdu. Bu sayede öğretmenler, misyon yaptıkları okul yerine istedikleri öbür bir vilayet yahut ilçede mesleksel çalışma programlarına katılabilecekler.  (BSHA- Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim