yandex
ankara seo
ankara web tasarım
18.06.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Menderes Belediyesi’nde Yol Temizliği

Menderes Belediyesi, yol kenarlarında ot paklığı gerçekleştiriyor. Yollar yabani otlardan ayıklanarak pak bir imaja kavuşuyor.

Menderes Belediyesi’nde Yol Temizliği


Menderes Belediyesi, yol kenarlarında ot paklığı gerçekleştiriyor. Yollar yabaniotlardan ayıklanarak pak bir imaja kavuşuyor.

Yabani Otlara Geçit Yok

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği çalışmalar mahalle mahalle tüm yollarda yapılıyor. Gruplar yol kenarları ve kaldırımlarda çıkan yabani otları yok ederek pak bir manzaraya kavuşmasını sağlıyor. Böcek ve kenelerin de yer edinmesine müsaade vermiyor.

Güzel Bir Menderes, Pak Bir Çevre

Çalışmalar hakkında konuşan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, “Göreve geldikten kısa bir müddet sonra paklık seferberliği başlattık. Birçok alanda yaptığımız çalışmaların ot temizleme kısmını da nizamlı olarak gerçekleştiriyoruz. Hoş bir Menderes, pak bir etraf ile mümkün. Ağır çalışmamız devam edecek.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
haber anka son dakikahaber ankara son dakikarize son dakikaankara son sondakika haberleristanbul sondakika haberlergazete karserzurum güncel haberlerhaberler sondakika 34son dakika haberlerim