yandex
ankara seo
ankara web tasarım
29.02.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Menderes’in Parkları Yenileniyor

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde ki parklarda yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda bakım, tamir çalışmaları tamamlanan 6 park yeni haliyle çocukların ve ailelerin kullanımına açıldı.

Menderes’in Parkları Yenileniyor


Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında ilçe genelinde ki parklarda yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda bakım, tamirat çalışmaları tamamlanan 6 park yeni haliyle çocukların ve ailelerin kullanımına açıldı.

Düzenlemelerle yenileniyor

Çalışmalar kapsamında gruplar tarafından sert tabanların düzenlenmesi, spor aletlerinin değişimi, bakımı ve tamiratı, elektrik aydınlatmaların tamir ve bakımı, oyun kümesi değişikliği, bakım ve tamiratı, duvarların dekoratif olarak boyanması işleri gerçekleştiriliyor.

‘’Çalışmalar sürecek’’

Çalışmalarla ilgili konuşan Menderes Belediye Lider V. Erkan Özkan, ‘’ 44 mahallemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda parklarımızın da yenilenmesi için çalışıyoruz. Şu ana kadar 6 parkımız büsbütün yenilenmiş hale geldi. Gruplarımızın çalışmaları devam ediyor. Parklarımızda çocuklarımızın eğlenip oynadıkları vakit diliminde, ailelerin de rahat ve huzur içerisinde vakit geçirebilecekleri yerlerin olması benim ve grubum için çok değerli. Bu nedenle ilçemize yeni parkları kazandırırken mevcut parklarımızın da yenilenmesine yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz’ dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ