yandex
ankara seo
ankara web tasarım
24.05.2024 -

Ankara Son Dakika Haber

Motosiklet tutkunları Kemer’de buluştu

Kemer Belediyesi’nin takviyeleri ile Burak Özdemir’in bu yıl ikincisini düzenlediği Kemer Yaza Merhaba Şenliği Motosiklet Buluşması, Antalya ve etraf vilayetlerden 1200 motosiklet tutkununu Kemer’de buluşturdu.

Motosiklet tutkunları Kemer’de buluştu


2. Kemer Yaza Merhaba Şenliği Motosiklet Buluşması’na, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Semih Top ve Hüseyin Çelik’in yanı sıra İsmail Selami Minta ve Halit Özdemir de katıldı.

Çok sayıda motosiklet kulübü liderleri ve yöneticilerinin de katıldığı tertip Kemer’e bağlı Kuzdere Mahallesi Karataş Mevkiinde düzenlendi.

“Seneye milletlerarası bir tertip olacak”

Organizasyon hakkında bir açıklama yapan Burak Özdemir, tertibin birincisinin küçük bir tertip olduğunu lakin bu yıl 1200’ün üzerinde motosiklet tutkununu Kemer’de buluşturduklarını söyledi. Özdemir şunları söyledi; “Önümüzdeki yıl tertibin memleketler arası bir motosiklet şenliğine dönüşmesi için şimdiden çalışmalarımıza başladık. Açıkçası bu sene bu kadar ağır bir iştirakin gerçekleşmesini biz de beklemiyorduk. Organizasyonumuzu bir panayır yahut bir şenlik üzere düşünebiliriz. Ayrıyeten bugün yavaş gitme yarışı organize ettik. Olağanda bu tip tertiplerde sürat değerlidir. Biz bugün bir farkındalık yaratmak için en yavaş gidebilen arkadaşımıza ödül vereceğiz.” dedi.

“Burak Özdemir’e teşekkür ederiz”

Organizasyon alanında motosiklet tutkunları ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ise yaptığı açıklamada, Burak Özdemir’in son derece hoş bir tertibe imza attığını belirterek şunları söyledi; “Şu anda 1.200 motosiklet sever vatandaşımız Kemer’de bulunduğumuz alandalar. Bugün akşama kadar burada eğlenecekler, çeşitli müsabakalar ve etkinlikler düzenlenecek. Burada motosikletlilerin yanında gelenlerle de bir arada Kemer’imizde 2000’in üzerinde insan bir hareketlilik sağlıyor. Bu halde Kemer’imizin turizmine katkıda bulunuyorlar. Bu nedenle Burak Özdemir’e teşekkür ediyoruz. Gelecek sene memleketler arası bir tertip düzenleyecekler biz de Kemer Belediyesi olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız lakin burada hak Burak kardeşimindir. Kendisini tebrik ediyoruz. Kemer’imizde bu türlü bir arkadaşımız olduğu için den çok memnunuz.”

Organizasyon sırasında Burak Özdemir dayanaklarından dolayı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na bir teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

author avatar
Ankara Gündem Haber
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ